Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha valamit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valamit nagyon szeretnétek megvenni, de nem telik rá nem lenne könnyebb egy olyan pasi aki megveszi nektek?

Figyelt kérdés
Financial Domination
2016. jan. 18. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hat ha neked olyan csaj kell aki a penzedre bukik...
2016. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tozser Alex ***** válasza:
Az ilyen gondolkodasu lanyokat hivjak R@bancnak
2016. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányokba nincs ilyen, aki a fiúnak veszi meg azt amire nem telik?
2016. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hááááát akkor neked se lesz normál barátnőd fiacskám!
2016. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem? Nem örülnék ha folyton dolgokat venne nekem, meg amúgy is van egy olyan mondás, hogy addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér...
2016. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, néhány ember érzelmi intelligenciája hol tart, mindenesetre én még akkor is szarul érzem magam, ha egy szál cigit kérek barátomtól, mert nekem pont elfogyott. :D szóval nem, nem lenne jobb.
2016. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!