Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szeretnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szeretnétek egy fiútól barátilag?

Figyelt kérdés
Mindent irjatok le légyszi. És kort is :)

2016. aug. 6. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
lelki szemetes ládát meg egó növelést meg szívességet cserébe meg semmit nem kapsz
2016. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Ezen mit nem lehet érteni?

Annyit, hogy jó barát legyen és ne több. Én a fiúbarátaimmal szeretek elmenni suli után fagyizni, foglalunk helyet a másiknak a buszon, elmegyünk csavarogni stb.

A barátaimmal szeretek sokmindent megbeszélni és megbízunk egymásban.

Kb ennyi. Olyan mint a többi barátnőmmel.

2016. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Ezen mit nem lehet érteni?

Annyit, hogy jó barát legyen és ne több. Én a fiúbarátaimmal szeretek elmenni suli után fagyizni, foglalunk helyet a másiknak a buszon, elmegyünk csavarogni stb.

A barátaimmal szeretek sokmindent megbeszélni és megbízunk egymásban.

Kb ennyi. Olyan mint a többi barátnőmmel.

18L

2016. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiu lany kozotti baratsagba nem hiszek. Az egyik fel (akaratlanul is) kihasznalja a masikat erzelmileg :)

En sose tartanek egy fiut erzelmi kukanak

2016. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van fiú lány barátság. Úgy hívják, hogy szex.
2016. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mindegy, hogy lány, vagy fiú. A hangsúly a baráton van. Ugyanaz várható el; bizalom, őszinteség, szeretet, hűség. Alap dolog, hogy megbízol a barátaidban és ők is benned (ezért kell jól megválogatni őket. Nekem kevés barátom van, fiúk-lányok egyaránt vannak közöttük. Ugyanúgy meghallgatom a fiúk problémáit és próbálok segíteni nekik, mint a lányoknak. Őszintén beszélek velük és ők is velem, mert enélkül, azt hiszem, nem lehet megbízni valakiben. Ha negatív a véleményem valamiről, akkor is megosztom velük és ők is velem. Szeretem őket, mint barátokat, testvéreket. Remélem, hogy ők is így éreznek, hiszem ez teszi különlegessé ezeket a kapcsolatokat, ez tart össze bennünket. Mivel ha nem szeretnénk egymást, nem lennénk hűségesek. Magukra hagynánk a másikat, ha valami nekünk nem tetsző dolgot cselekedne, egyszerűen elpártolnánk mellőle. Nem maradnánk vele a nehéz időkben. Ez egy kör. Bízom bennük, merek őszinze lenni velük, tudom hogy hűségesek lesznek hozzám bármi van, mert szeretnek. Fiúk-lányok egyaránt.
2016. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt,hogy számíthassak rá(ő is rám),jó barát legyen,védjen meg ha úgy van,bizzhassak benne(ő is bizzon bennem) el tudjunk beszélgetni,sokat viccelődjünk,hülyeskedjünk. Kb. Ennyi
2016. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!