Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit szeretek....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem sokat szoktam vele beszélgetni és van most barátja, de én szeretem és sok közös van bennünk.

Megmondjam neki vagy várjak vele míg szakítanak?



2016. okt. 31. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!Lépj túl!

"Várjam meg míg szakítanak".Hát, ha még abban

2016. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!Lépj túl!

"Várjam meg míg szakítanak".Hát, ha még abban a korban vagytok amikor egy kapcsolat pár hónap, akár...

Bár az

2016. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!Lépj túl!

"Várjam meg míg szakítanak".Hát, ha még abban a korban vagytok amikor egy kapcsolat pár hónap, akár...

Bár az alatt kereshetnél mást.

2016. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, telefonról vagyok és véletlen rámentem a küldésre.Hiányolom az oldalról a szerkesztés és a törlés funkciót.
2016. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se avatkozz közéjük ha nem téged választott torodj bele.
2016. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!