Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együt lennétek így az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együt lennétek így az első párotokkal?

Figyelt kérdés
Együt lennétek az első pàrotkkal akivel nem olyan jó màr a kapcsolatotok (lehet sosem volt az igazi), addig ameddig nem talàl rátok a szerelem csak azért hogy ne érezzétek még inkàbb egyedül magatokat?
2016. okt. 25. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Feltéve hogy ő nem gondolna bele többet. És nem érezne többet. PErsze kölcsönösen a következő szerelemig.
2016. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem.... nem játszhatsz az érzéseivel, csak mert te most egyedül érzed magad...nem hiszem hogy ez normális lenne, mellesleg elég nagy parasztság :/
2016. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban mást keresni nem oké, egyikőjükkel szemben se túl kedves
2016. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stark2000 ***** válasza:

Nem, semmiképpen! Ha nem találok megfelelő "partnert", akkor inkább egyedül tengetem a napjaimat. Sokkal több értelmét látom, mint összejönni egy olyannal, aki megfog, de tudom, hogy van nála jobb és meg is találhatom. Plusz, nekem az első párkapcsolatom nem volt túl fényes. Rettentő gyerekes lányt fogtam ki, közel sem azonos stílussal.. Inkább magányosan halok meg, kösz! :D


16/F

2016. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok kapcsolatfüggő, elvagyok egyedül is. Amikor már nem működött az első kapcsolatom és több szomorúságot meg idegeskedést okozott mint boldogságot, akkor megbeszéltük hogy ez így nem jó, nem tudjuk megjavítani, hónapok óta próbáljuk és nem megy, szóval az a legjobb ha szakítunk. Amit szerintem jó hogy megtettünk, mert így mindkettőnknek jobb volt és lett, valamint még békében tudtunk elválni, azóta is nagyon jóban vagyunk.
2016. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!