Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

Van most egy barátom, akit nagyon szeretek, de eddig sikerült elkerülnöm, hogy lássa a lábam.

Csúnya gyulladások vannak rajta, szörtelenítés miatt, voltam kozmetikusnál, azt mondta nrm tud mit kezdeni vele... (Amit kétlek)

De ez van, ti mit gondolnátok?


2016. okt. 25. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, lehet, hogy sablonosan hangzik, de pont nem fogja érdekelni, hogy sebes a lábad :) Engem legalábbis sose zavart, sőt, még aggódtam, hogy minden rendben van-e :)
2016. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem akkor ez csak ideiglenes, el fog múlni egy idő után. Hát ha nekem mondjuk ezt elmondanád, nem lenne semmi, nem zavarna túlzottan bár mondjuk akinak lábfetise van biztos zavarná. Emiatt ne aggódj, szerintem nem fogja zavarni.
2016. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ülj le és beszélj vele, hótbiztos hogy meg fogja érdekelni,legalábbis szerintem ha ezen kiakad vagy megharakszik nagy baj van nyaktól felfele 😂
2016. okt. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!