Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zavarna titeket fiuk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavarna titeket fiuk?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben vagdostam magam, decemberben leszoktam róla mivel rájöttem hogy hiába nem belül fáj, attól még nem old meg semmit. December óta semmi vágás nincs, és a régiek helye se látszik. Azóta mindenben próbálom a jót keresni és semmiért se jutna az eszembe többet ilyen...

14L


2016. aug. 21. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna, ha csak nem kezdenéd újra. Akkor viszont próbálnék segíteni.
2016. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
az zavarba hogy vagy annyira kbsztt hülye hogy vagdosod magad
2016. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SIDLER22 ***** válasza:
47%

Én nem is igazán értem a kérdést. Miért vagdostad magad egyáltalán? Aztán gondolsz egyet és próbálod a "jót" keresni mindenben. Mivan?? Te valami kiközösített emberke vagy? Vagy szerelmi bánatod van? Nem értem...

16/F

2016. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!