Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtök ismeretlen izmos pasikat lájkolgatna, úgy, hogy ti nem vagytok azok?

Figyelt kérdés
Nem Facebookon, csak random képek ismeretlenekről.
2016. szept. 27. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Bírom ezt a mai világot. Rohadt internet.. Nem az fogja eldönteni, hogy szeretem engem és hűséges hozzám, hogy másokat lájkolgat. Tuti, hogy megkérdezném tőle, hogy ki az, de nem zavarna.
2016. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%
Csodálkoznék, hogy hogy tudta megcsinálni facebook profil nélkül.
2016. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megy az utcán és random embereknek mondja, hogy Lájkollak, vagy hogy kell ezt érteni ?? :D


Én nő vagyok. Ha van kapcsolatom, ha nincs, ritkán lájkolom pasik képeit..

Ha igen, van mögötte tartalom, vagy valami egyéb oka van.. Csupán kockákat minek !?

Ha a párom lájkolna idegen nőket..

Ha az exe, az gyanús .

Ha folyton egy lányét gyanús.

Ha nagyon az ellentétemet vagy kommentben csurgatná a nyálát gyanús.

De minden esetben vele beszélném meg !

Egy két random lányt, had lájkoljon. :D


Az a helyzet, hogy el kell tudni fogadni, hogy a hűség nem vakság!! :D


Pasik is / csajok is, megnéznek egyes egyedeket a másik nemből, ettől még szerethet és lehet hűséges ! Nem ezen múlik.!

Megcsalhat, likeok, és más csajok / pasik nézegetése nélkül is !

Úgy kell a másikkal bánni, hogy eszébe se jusson ilyesmi ! :D

2016. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert én is lájkolok sőt instán követek bomba csajokat.
2016. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézelődjön. Én is szoktam. Attól mert lájkolom egy szexi csaj képét nem azt jelenti, hogy jobban tetszik, csak simán tetszik. Ő is. Meg más is. Hűséges vagyok, nem vak.
2016. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavar, én szexi csajokról gyüjtök képeket és őis szokta véleményezbi ugyhogy :) valahol itt kezdődik a normálus kapcsolat sztem
2016. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem azt mondom, hogy ne nézzen meg egy jóképű férfit, ha mondjuk megyünk az utcán, mert én is megnéznék egy szép lányt. De szándékosan rákeresni, és lájkolgatni, annak mi értelme van?
2016. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Épp ellenkezőleg
2016. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!