Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kémia korrepetitorból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kémia korrepetitorból gyermekpszichológus lettem? Ugye nem zúgott belém?

Figyelt kérdés
Egyetemista fiú vagyok, nagyon jól megy a kémia, így hát korrepetálást vállalok. Feladtam hirdetést, kiraktam szórólapot, aztán jött is a hívás egy aggódó anyukától, hogy a 17 éves lányának kémia korrepetitort keres. Hát elmentem hozzájuk, nagyon kedves az anyuka, a lány is rendesnek tűnt, egész jól megértettem vele a dolgokat nem buta csak figyelmetlen, majd 3dik alkalommal a lány elkezdett nekem sírni, hogy őt senki nem szereti, meg hogy rossz a közérzete, és hogy úgy örül neki, hogy én jövök hozzájuk mert én vagyok az egyetlen aki megdicséri, hogy van esze, mindenki mástól azt hallja, hogy ő mennyire buta. Aztán következő alkalommal már ilyeneket mondott, hogy hasonlítok a kedvenc énekeséhez meg hogy milyen helyes vagyok, meg úgy néz rám...Dilemmába vagyok, hogy mi legyen, mert nem akarom, hogy érzéseket tápláljon irántam, viszont ha meg nem megyek többet hozzájuk akkor teljesen össze fog törni, +az anyukája nagyon aggódik a jegyei miatt. Kellemetlen helyzet.

2016. okt. 21. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Dugd meg.
2016. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy keressen barátokat.
2016. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!