Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi ez? Van másnak is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi ez? Van másnak is ilyen perverziója?

Figyelt kérdés
Mi ez a perverziója az osztály társamnak, hogy kèmián egymás mellett ülünk megy az óra ès csak úgy letapizza a hasam! Mi ez a perverzió... Semmi különleges nincs egy HASBAN! Mi ez.

2015. júl. 16. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy?Biztos a melled akarta,de nekem isnvolt olyan,amikor a has tetszett,pedig amit legszívesebben csókolgatnék,az egy gyönyörű lány nyaka
2015. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Dehogy nincs :) Számodra lehet nem, de mindenkinek más a vonzó, én is szeretem a szép hasakat. Mondjuk a módszere elég fura, az tény :D
2015. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tapiználak énis ha jól nézel ki,főleg ha még hagyod is..
2015. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
A srác érdeklődő, te meg konzervatív.
2015. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attól mièrt èrdeklődő, merf megfogja a hasam? Èn meg mièrt lettem konzervatív? Köszönöm a válaszokat, bár még èrdekel több fiú/lány válasza is.
2015. júl. 16. 21:25
 6/9 Emberek ***** válasza:
100%
Én is szeretem a szép hasakat, meg azt se bánom, ha nem teljesen lapos, de azért így ez fura.
2015. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem elèg fura úgy, hogy nem is vagyunk olyan nagyon jóban, hogy megèrinthessen. Legjobb barátnőmhöz is idő kellett, nem akartam, hogy minden rossz legyen, mint máskor volt.
2015. júl. 16. 22:02
 8/9 anonim válasza:
100%
"Van másnak is ilyen perverziója?" van bizony, pl: Nekem.:)
2015. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem mindenki egy féktelen bunkó.
2015. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!