Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem miért nem "jár" ugyanúgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem "jár" ugyanúgy a szerelem, mint másnak?

Figyelt kérdés
A történet egyszerű mindig is kerültem a kapcsolatokat, mivel nem a hosszú távú kapcsolat akart lenni. Összejöttem egy fiúval, kedves volt aranyos és hosszú távra tervezett így meg is tetszett. Viszont nagyot csalódtam. Egy évig voltam vele az eleje zép volt, ahogy inden kapcsolatnak aztán megváltozott csak saját maga érdekelte stb.. Más hogy csinálja, hogy 15-16 évesen összejön egy fiúval és vele van 5-6 évig akár tovább?? Mi a baj velem? Elméletileg csúnya nem vagyok, bár ez nem attól függ..Hova lettek a mai férfiak?
2015. júl. 1. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert van valami defekted, vagy mert csak a tökéletes külsejű fiúkat veszed észre.
2015. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
defektje nyilván mindenkinek van, de nem olyan ami taszítana bárkit is én úgy gondolom. És az előző barátom végképp nem volt a tökéletes külsejű kategória, annál nekem van fontosabb.
2015. júl. 1. 17:49
 3/9 anonim válasza:
100%
A tini párkapcsolatok többsége csak rövidtávú. Hidd el, én is már megértem egy bizonyos kort, mégis nem volt egy fiúm sem, de tudom, hogy eljön az ideje. Mindenkinek megvan a maga Nagy ő-je, akit neki rendelt a sors, a kérdés az, megtalálod-e és mikor.
2015. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben 3 köszönöm. Mondjuk tartok tőle, hogy nem. Már olyat se tudok mondani, hogy ő legaább helyes..
2015. júl. 1. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak én fiú vagyok...
2015. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"mindig is kerültem a kapcsolatokat, mivel nem a hosszú távú kapcsolat akart lenni" Tessék mondani! Ennek mi az értelme?
2015. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem az első és egyetlen kapcsolatom 3 évig tartott, 8 hónapig "harcoltam" azért hogy járjunk. és irigylem azokat akik képesek hetente,havonta párt cserélni. Az a szerelem amire te vágy 15-16 évesen csak tönkre tesz.

18/F

2015. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy "jár". Sehol sincs megírva, hogy mindenkinek tökéletes (vagy akár csak kielégítő) párkapcsolata(i) lesz(nek).
2015. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os bocsi nem tudtam hogy írjam le, de akkor megpróbálom magyarul, tehát één hosszútávú kapcsolatra vágyok. A fiú aki meg össze akart jönni velem (vagyis a legtöbb) az meg csak testi kapcsolatot akar..és inkább kerültem eddig, mert ez nekem nem jó és szerintem egy idő múlva rájön ő is, hogy a testiség is fontos, de nem csak az!
2015. júl. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!