Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki vagy csak simán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak simán kedves? Vagymi. :-)

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy most tetszem neki vagy nem. Mert mindig nagyon aranyos soha nem köcsög, tehát egy normális srác. Mostanában kezdtünk el csak beszélgetni de csak suliban. Mult évben nem beszélgettünk viszont év vége felé elég sokat szemezgettünk. Most akkor mi van.?Eddig akikkel voltam odajöttek hozzám és kerekperec megmondták hogy "szia lány tetszel megiszunk vmit?" Nem tudom eldönteni hogy tetszek neki es nem mondja vagy nem. Mert elég erős személyiség vagyok és lehet az a gond vagymi. Hogyan tudnám ezt vhogy megtudni? :)

#osztálytárs #tetszik #félelemvagymi
2016. okt. 20. 20:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és 17/l. :3
2016. okt. 20. 20:28
 2/2 anonim válasza:
Hát ha a többi lánnyal egy köcsög akkor egyértelmű:D
2016. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!