Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak en vagyok ennyire szerenc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en vagyok ennyire szerencsetlen?

Figyelt kérdés

Ahogy elnezem, minden 13-19 eves lany tok nepszeru stb.

Nekem meg van kb 5 like a profilomon XD De mind1 nem is ez a lenyeg....

Hanem mar tobb mint 4 eve vagyok vegre egy olyan fiu baratra akivel lehet hulyulni, megbizunk egymasban, olelkezunk, imadjuk egymast baratilag... Es engem mindenki le se szar... :(

Minden lanynak van vagy 30 ilyen jofej fiu haverja, bezzeg nekem nincs es nem tudom mit rontok el... Annyian nem szeretnek pedig egyaltalan nem teszek azert hogy engem leszarjanak... Nem ertem az egeszet, nekem ilyen baratom sose lesz :(



2016. szept. 15. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szar ügy nincsenek vagy csak nagyon elbújnak a rendes fiúk várhatsz egy ilyenre! Hajrá 14/L
2016. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanámxd 16L
2016. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!