Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? 16/F

Figyelt kérdés

Egy hete van barátnőm, és szerintem már ideje lenne az első csóknak.

Még sohasem csókolóztam, és ő sem, szóval ez lesz az első.

Szóval a kérdéseim:

1#Szerintetek gáz, ha szóba hoznám az első csókot, és, hogy megpróbáljuk-e, vagy csak simán csókoljam meg, de akkor meg lehet ő még nincs rá felkészülve, és pl. parázik, hogy mi van, ha elrontja.

2#Ha elsőre nem csókolnék olyan jól, az nagyon gáz lenne? Vagy megértő lenne, mert tudja, hogy az első, és még sose próbáltam.


2016. aug. 31. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

1:Tudni fogod,mikor kell megcsókolni és szerintem ne kérdezz rá,fiúnak kell megtennie az első lépést.

2:Miért lenne gáz? Egyáltalán nem az.Nem ismerem a barátnőd,de szerintem megértené.

Szóval hajrá

2016. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. :)
2016. aug. 31. 12:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként egy nagyon okos lányról van szó (és ezt nem azért mondom, mert a barátnőm, valóban az), szóval szerintem se problémázna rajta.
2016. aug. 31. 12:17
 4/7 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Tuti megértené de ne kérdezd meg erről mert az csak kínos lenne neki. Csak ha úgy erzed eljött szamotokra a jó pillanat akkor csókold meg. Es mivel mindkettn tapasztalatlanok vagytok nincs viszonyítási alapotok a jó csókról ugyhigy tuti elvezitek majd.:)
2016. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne kérdezd meg hanem mikor úgy érzed csókold meg.
2016. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokszor volt olyan hogy megkérdeztem lányoktól hogy csókolózunk? És nem furcsállták, szóval ha gondolod ezt is megteheted. Persze sokkal romantikusabb ha egy randi végén csókolod meg amikor épp olyan a hangulat.
2016. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tuti èszre lehet venni ha ő is szeretne,mèg akkor is ha eddig nem csókolóztál.
2016. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!