Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, mi a velemenyetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mi a velemenyetek egy ilyen lanyrol?

Figyelt kérdés

14yrs

Kulso:

162cm

46kg

Homokora alak

Hosszu barna haj

Barna nagy szemek

Belso:

Szeretem a gyerekeket, gondoskodo, bujos, segitokesz, alkalmazkodo, tul oszinte, kicsit flegma, neha hisztis, neha hulye, 3-4es tanulo, imadja a horrort/vigjatekot/meset/forma1et, barmit meg tud netrol sutni/fozni, kicsit lusta, imad tancolni es enekelni, kicsit sminkel...

Imadja az emberek hajat birizgalni XDD

Nos? (Rossz tulajdonsagot is irtam direkt)


2016. aug. 28. 02:22
 1/9 anonim válasza:
0%
Fiúba jobb lenne...
2016. aug. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat bocsi, lany vagyok:(
2016. aug. 28. 02:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem 25 lennék, pont ilyen kéne ... :D


na de a vicce félretéve, ha most segít neked innen is meríthetsz önbizalmat, de tudod jól hogy semmire nem mégy vele :)


egyrészt egy ilyen leírás alapján még lehetsz egy igénytelen, izzadtságszagú, üveges tekintetű, személyiségzavaros lány is, meg egy tündéri, helyes kiscsaj is ... holnap forma1 , drukkolj :D


a tanácsom pedig, hogy inkább azoknak a fiúknak/lányoknak a véleményére adj, és aszerint változtass, vagy ne változtass magadon, mert itt random emberek fognak bókolni , vagy ócsárolni de attól se több se kevesebb nem leszel .. nem tudjuk ki vagy :)

2016. aug. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát elég vékony lehetsz (szerintem nem éppen homokóra alkat így)

160kg 53-5kg (közt lebegek, abból laza 1 kg a hajam-seggemig ér) általános suli 6. osztály óta ekkora vagyok xD


Mint személyiség okés. Hiszti meg hidd el pasiknál is van xD


Tipp: Egy olyan 50kg ot érj el kb legalább (biztos kaptok még suliorvostól papírt amire rá van írva BMI s egy számot írnak oda. Ez azt jelszi hogy a magasságodhoz mennyire felel meg a súlyod - googlez rá ha érdekel)


Hajrá, jó pasizást, de ésszel! (ne úgy mint az átlag s legyen női büszkeséged/tartásod)


23-N (ne tekints idősnek xD fiatalnak érzem magam + mai napig elkérik a személyim X'D -16nak tippelnek)

2016. aug. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia :) így elmondottak alapján nincs veled semmi baj viszont szerintem is inkább azoknak a véleménye számítson akik ismernek vagy ha csak a külsődre vagy kíváncsi hogy kinek jön be akkor az utcán lehet figyelni, hogy milyen fiúk próbálnak veled szerezni . A homokóra alakodat elhiszem ,mert én 158 vagyok ,pár évvel idősebb 45 kg és nekem is homokóra alakom van ...

szerintem ez genetika is , (nem, nem tudok kilókat felszedni )

2016. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát igen tetszene és tetszik is😍😍
2016. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az első dolog ami eszembe jutott hogy aranyos és cuki....én szívesen összejönnék egy ilyen lánnyal:)
2016. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs hajam
2016. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!