Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mi a véleményetek egy pöttöm, rocker stílusú lányról?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nőttem túl nagyra, alíg vagyok 150 cm, és élek halok a rock, metál, punk és a hasonló keményebb zenékért, ami a stílusomon is látszik. Szeretem a zenekaros trikókat, amihez legtöbbször sötét farmert húzok, tornacipővel vagy bakancsal (nem az acélbetétes fajta). Van magassarkúm is, de ez sem az pink, undorító csillogós fajta és nagyon ritkán kényszerítem a lábamat bele. Szoknyáktól sem riadok vissza, van halálfejes, egyszerű fekete, tüllös és vörös is. Hajam fenékig érő,sötétbarna, szemem nagy, színét pontosan nem lehet behatárolni zöldes-szürkés-kékes. Telt ajkaim vannak, amire előszeretettel kenek vörös, vagy visszafogotrabb színű rúzst, ezen kívül nem sminkelem magam, csak egykis szempilla spirált használok. Alakomról még annyit, hogy pici cicim, szélesebb csípőm (mások által kereknek mondott fenékkel) és vékony derekam van. Fogszabályzót is viselek, szerencsére már nem sokáig. Szeretek olvasni, imádom a sorozatokat és fakanál is szokott a kezemben lenni. De rosszztulajdonságaim is akadnak, rendkívül önbizalomhiányos, ragaszkodó típus vagyok, néha lusta, hisztizni is tudok, de igyekszem visszafogni magam, félek mindentől és náha idegesítő is tudok lenni. 17/l
2016. júl. 21. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Hát a rocker stílust nem szeretem, szóval ez a halálfejes, full fekete vonal nem jön be. Viszont ezenkívül nagyon jókat írsz. Én személy szerint nagyon szeretem a nagyon alacsony lányokat :) 23/F
2016. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
És most mi a kérdés? Azt várod, hogy mindenki szerelmes leveleket küldjön? Nekem nem jössz be, jobban szeretem a kerek lányokat, meg a stílus sem az enyém. 18/F
2016. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, kedves 3.! Nem várok semmiféle szerelmes leveleket, nem vagyok rászorulva. Csupán kíváncsi voltam ismeretlen emberkék véleményére, így láttatlanban.
2016. júl. 21. 18:54
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
És mire mész vele? Mit foglalkozol azzal, hogy ki mit gondol? Ez csak sima önfényezés, semmi több.
2016. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
52%
Első blikkre tök rendben vagy (az önbizalomhiányt kivéve)! Csomó jót írtál magadról (pl: főzés). S amiatt pedig ne érezd magad rosszul, mert olyan vagy amilyen. Én pl nagyon szeretem a nálam alacsonyabb, pici cicivel megáldott lányokat :) Szóval nekem nehogy szilikonozzál, mert azzal akarod az önbizalmadat növelni! :P
2016. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
63%
nekem speciál bejönnek az alacsony lányok és mivel én is imádom a metált ezért bírom a rokker stílusúakat is szóval szerintem jól nézel ki:)
2016. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
52%
5! Vagy lehet, hogy ezzel gyűjt be egy kis pozitív töltetet (azaz, hogy ő jó úgy ahogy van). Én inkább csak megerősítésnek gondolom ezt és nem önfényezésnek. Egyébként hatoska voltam.
2016. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha sima önfényezés lenne, kérlek mondd el, hogy miért írtam volna le a rossz tulajdonságaimat, azt, h kicsi a mellem, meg egy csomó olyan dolgot, amit az átlag fiúk nem szeretnek? Azért vagyok kíváncsi, mert mint mondtam, önvizalomhiányos vagyok, és ehhez gyakran tartozik-mint jelen esetben is-meegfelelési kényszer. De mivel bennem van a lázadó én is, kíváncsi voltam, h a kis félénk és a lázadó kombó milyen kritikát, véleményt vált ki az emberekből. Egyébként neked nem mindegy, miért vagyok erre kíváncsi? Ez már nem az eredeti kérdésemhez tartozik, csupán piszkálódás volt tőled...
2016. júl. 21. 19:02
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, különösen azt, amiben a védelmemre keltek :) továbbá észrevettem, de nem tudom, hogy ki volt az aki lepontozott mindenkit, de mielőtt ebből is konfliktus lenne, kijelentem, hogy nem én voltam!
2016. júl. 21. 19:05
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

egyáltalán nem kell leszólni, a punk rock stílus szerintem az egyik legszexibb dolog egy lánynál:P

én élek halok h egyszer ilyen barátnőm legyen:)

2016. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!