Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mi a véleményetek egy pöttöm, rocker stílusú lányról?

Figyelt kérdés
Sajnos nem nőttem túl nagyra, alíg vagyok 150 cm, és élek halok a rock, metál, punk és a hasonló keményebb zenékért, ami a stílusomon is látszik. Szeretem a zenekaros trikókat, amihez legtöbbször sötét farmert húzok, tornacipővel vagy bakancsal (nem az acélbetétes fajta). Van magassarkúm is, de ez sem az pink, undorító csillogós fajta és nagyon ritkán kényszerítem a lábamat bele. Szoknyáktól sem riadok vissza, van halálfejes, egyszerű fekete, tüllös és vörös is. Hajam fenékig érő,sötétbarna, szemem nagy, színét pontosan nem lehet behatárolni zöldes-szürkés-kékes. Telt ajkaim vannak, amire előszeretettel kenek vörös, vagy visszafogotrabb színű rúzst, ezen kívül nem sminkelem magam, csak egykis szempilla spirált használok. Alakomról még annyit, hogy pici cicim, szélesebb csípőm (mások által kereknek mondott fenékkel) és vékony derekam van. Fogszabályzót is viselek, szerencsére már nem sokáig. Szeretek olvasni, imádom a sorozatokat és fakanál is szokott a kezemben lenni. De rosszztulajdonságaim is akadnak, rendkívül önbizalomhiányos, ragaszkodó típus vagyok, néha lusta, hisztizni is tudok, de igyekszem visszafogni magam, félek mindentől és náha idegesítő is tudok lenni. 17/l
2016. júl. 21. 18:45
1 2
 11/16 anonim válasza:

Úgy látom kedves Kérdező, hogy azok lettek lepontozva főként, akiknek jó vagy :)


"Hatoska"

2016. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Én pl imádom a rocker csajokat, ahogy az alacsony pöttöm csajokat is, meg a kis tenyérbe illő mellet. Ha meg minden együtt van, akkor az a legjobb. Egyébként gyanítom a szemed olyasmi lehet, mint amilyen nekem is van... :) Jah, és a hosszú haj a gyengém, szóval nálam tuti nyerő lennél külsőre.
2016. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem mondom, hogy ez alapján majdnem belédszerettem... De igen, ez történt. :D
2016. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Firedoom ***** válasza:
Cuki rocker lany aki kepes fogalmazni es nornalisan kommentel a tamado megjegyzesekre is? Ez a tul szep, hogy igaz legyen kategoria o.O
2016. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló megmondta a tutit!!!:)
2016. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát, mivel én acélbetétes bakancsot hordok, kopasz vagyok és !IGAZI! rock/metál zenéket hallgatok ezért szimpatikus lennél szerintem. :) 16/F
2016. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!