Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajime-chann kérdése:

Fiúk nektek mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
15 vagyok(decemberben töltöm a 16-ot),160 cm,szőkés-barna hajú,nem vagyok kövér de túl vékony sem,és nem vagyok csúnya se.Szeretem az animékat,szabadidőmben szeretek rajzolni,és imádok olvasni.Kedvenc sorozatom a Teen Wolf,és az American Horror Story. Kedvenc film műfajom az akció:3.Kedvenc színészem pedig Vin Diesel:D.Nem szeretem a horrort és nagyon félek is tőle,de ha nem egyedül kell néznem akkor szívesen nézem.A pszicho dolgokat viszont szeretem:3.Saját magamról:Elég felénk vagyok az elején az emberekkel,de miután jobban megismerem őket,vagy több időt töltök velük közvetlenebb vagyok.Nagyon sokat tudok beszélnixD,de ha kell viszafogott is tudok lenni.Nincs túl sok önbizalmam,vagyis elég ingó.Cuki,aranyos vagyok(legalábbis mások ezt mondjákxD)...És ez lennék én:D.

#vélemény;fiúk
2016. aug. 11. 19:49
 1/8 anonim válasza:
Kifejezetten vonzónak tartom :) 14F
2016. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írtál negatívot csak pozitívat,így mindenki igent fog írni.
2016. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy szokásos tinédzser lány, aki tele van energiával.
2016. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok ebből mennyi kamu mert így elsőre tulságosan is tökéletes az egész...:'D 17/f
2016. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyszerű tinilány. Nekem a leírtaid alapján túlságosan tömegnek tűnsz. Nincs egyéniséged , ezeket a dolgokat amiket felsoroltál minden tini szereti. Tényleg ennyire uncsi vagy , vagy a többit nem írtad le? 19F
2016. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elmondom neked,hogy nem vagyok olyan tömeg mint a többi,akik jobban ismer az tudja is.Én nem állok/álltam be a sorba a többi birka mögé.:)
2016. aug. 11. 21:36
 7/8 A kérdező kommentje:
*aki
2016. aug. 11. 21:36
 8/8 A kérdező kommentje:
A többit meg azért nem írtam le,mert személyes és majd az megtudja aki jobban megimsmer:)
2016. aug. 12. 00:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!