Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen idősen ez gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen idősen ez gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) 14 éves vagyok és nem feküdtem még le senkivel,nem volt barátom se és nem is csókolóztam még. Ti hány évesen kaptátok az első csókot? :)

Ez a mai világban gáznak mondható?

Köszönöm a válaszaitok!



2016. aug. 27. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem gáz
2016. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az nyugodj meg es ne változtass meg egy darabig
2016. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

15 voltam az elsőnél, de már közel a 16-hoz. Egyáltalán nem gáz szerintem még 14 évesen. Lesznek itt álszentek, hogy szerintük még huszonévesen sem gáz, és nem azt mondom, hogy ez ilyen túlesős dolog, de tizenévesen szoktak ezen "túlesni" a legtöbben. Ne aggódj ezen, ha nem nézel ki rosszul, lesz majd olyan, aki megkörnyékez:)

18F

2016. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Édes, drága jó istenem! MIÉRT LENNE GÁZ?

Miért gáz az, ha elvétve valaki még normális?

16-17 éves kor előtt SENKI SEM érett a szexre!

2016. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez a normális, és az a gáz, ha valaki 14 évesen már nem szűz.
2016. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :) Engem ne zavar igazából,hogy nem estem át még ezeken. Hiszen igen,még bőven ráérek!

Kedves 3-as voltak már akik próbálkoztak nálam,de mindegyiknél látszott ,hogy semmi komolyat nem szeretnének. És nem éreztem irántuk semmit se.

De azért remélem majd egyszer össze futok a megfelelő emberrel :)

2016. aug. 27. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Fordítva lenne gáz.
2016. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!