Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért furcsa az ennyi idősen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa az ennyi idősen? 15/F

Figyelt kérdés

Miért furcsa az,hogy komoly kapcsolatot szeretnék egy lánnyal ahol kölcsönösen szeretjük egymást és fontosak vagyunk egymásnak,akivel eltudnám képzelni azt,hogy leélem az egész életemet és nem csak arra,hogy lefeküdjek vele..jó,persze előbb utóbb az is sorra kerül de ez nálam nem játszik fontos szerepet én tiszta szívből akarnák egy lányt szeretni..aki viszonozza.

Sok valakitöl hallottam,hogy 15 évesen ők ennyi meg ennyi csajjal kavartak meg így meg úgy megrakták..és számukra ez a normális..akkor én vagyok a hülye hogy ezt szeretném vagy én tényleg nem értem.



2016. júl. 4. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egy kicsit erős, hogy "vele szeretnéd leélni az életed". Persze szép gondolat, de nagy valószínűséggel kivitelezhető :) De az alapja, hogy valakit komolyan vegyél tiszteletreméltó. És ha továbbra is megőrzöd ezt hozzáállást, akkor könnyűszerrel találni fogsz egy hasonló lányt akivel boldogok lesztek :)

Egyébként a többi 15 évessel ne foglalkozz, ezekkel a dolgokkal valószínűleg csak nagyolnak, jár a szájuk :D Majd idővel ők is a Te szinteden lesznek, most még fiatalok, nem nagy dolog :D

Sok sikert! :)

2016. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tartom erősnek,mert ez így van...de nem így fogalmaztam,hanem,hogy "akivel eltudnám képzelni az egész életemet" Köszönöm a válaszod ^^
2016. júl. 4. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért furcsa mert még azt sem tudhatod (hacsak nem nagyon kivételes helyzetü vagy), hogy te miböl fogsz megélni ha szüleid nem tartanak el. Igy aztán arrol felelösen gondolkodni, hogy milyen párod legyen, hány gyereket, milyen családot szeretnél, tul korai.
2016. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értelek..igazad van:) Köszi a felvilágosítást:)
2016. júl. 4. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem furcsa. Lányként én is pont ugyanígy gondolom.
2016. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Örülök neki:) Köszi a válaszod ^^
2016. júl. 4. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok veled egyidős, pont ugyanígy érzek én is :)
2016. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!