Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek történhetett valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek történhetett valami?

Figyelt kérdés

Pár hónapja beszélgetek egy fiúval facebookon minden nap beszéltünk egészen addig ameddig nem találkoztunk pár hete.Azóta alig beszélünk pedig azt mondta nagyon jó volt találkozni és szerintem is jó volt végén meg is ölelt.

Amióta beszélünk mindig aki hamarabb fent volt az írt de azóta nem így van...

Szerintetek mi történhetett? Mit kéne csinálnom? Teljesen tanácstalan vagyok,mert ha meg én írok neki úgy,hogy ő nem akar velem beszélni az meg olyan lenne mintha csak én akarnék beszélni a másikkal.

18/l 20/f



2016. jún. 21. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is ezen agyal. Valakinek márpedig el kell kezdeni írni. Vagy talán kifogytatok a témákból? Szerintem pár közös találkozást még beiktathatnátok, hátha az első után már nem olyan jó chatelni, személyesen több téma is szóba jöhet.
2016. jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háha ilyen befosi beszari vagy és nem mersz ráirni
2016. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem lakunk olyan közel egymáshoz hogy olyan gyakran tudjunk találkozni.És nem hiszem,hogy kifogytunk volna a témákból.
2016. jún. 21. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy birod ki hogy nem ugatod le az ilyeneket? Amúgy szerintem nem veszthetsz semmit, írj rá,
2016. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a személyes találkozás alkalmával valamiért kiábrándult belőled. Lehet amíg nem találkoztatok teljesen másnak képzelt el a virtuális világban és amikor a személyesen szemtől szembe állt veled összetört benne valami illúzió. Ezt vagy elfogadja később, vagy nem akkor lapát.
2016. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!