Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek bejönne egy ilyen lány? 15/L

Figyelt kérdés

160 cm és 54 kg vagyok. Fogyni szeretnék pár kilót, már rajta is vagyok. Világosbarna enyhén hullámos hajam van és zöld szemem. Vallásos vagyok római katolikus de az csak abban nyilvánul meg hogy hetente egyszer elmegyek templomba (az aktuális barátomnak nem kell elkísérnie)

Így írta le egy barátom a belső tulajdonságaimat: mindig pörgős, néha hiperaktív, imádnivaló cuki lány.

Én ezt tartom jó tulajdonságomnak: nem vagyok hisztis, őszinte vagyok

Rossz tulajdonságom: néha haragtartó vagyok, meg egy picit lusta :D (imádok az ágyban heverészni az egymillió paplanom, párnám és plüssöm között)



2016. aug. 17. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

ugyanilyen vagyok én is :D tökéletes lennél ha mondjuk 2 évvel öregebb lennél :D

18/f

2016. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon. :) 21F Az a fránya kor.
2016. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönne egy ilyen lány. 14 éves vagyok.
2016. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Igen... Határozottan bejönne egy ilyen lány :) küldj képet

:D ;)

2016. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!