Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

14/L.Hosszú,barna haj,barna szem.Magaságom 175cm és 65kg.Nem tartom magam sem szépnek, sem csúnyának, inkább átlagosnak.Szeretem az állatokat(mindent,még a pókot,békát,gilisztát is).A barátnőim szerint vicces, kedves,barátságos,jószívű és gondoskodó,de ennek ellenére egy kicsit makacs,irigy,félénk és féltékeny is vagyok.Nem járok bulizni.A hobbim a biciklizés.


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. máj. 8. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, mert ezek alapján örülten éled az életed és nálam alapfeltétel, hogy biciklozzen a lány :D, de van egy rossz hírem :/ nekem már bejött egy hasonló lány, de sok sikert a kereséshez :D Habár 14 évesen nem értem miért tesznek fel ilyen kérdéseket.. 14 évesen a külsőd is rengeteget változik!! Szóval lehet most átlagos vagy szerinted és 3-4 év múlva a legszebb lesszel :D

17F

2016. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Cicám. Hülye kérdésre hülye válasz. A fiúk legtöbbje szerint te vagya a tökéletes nö.
2016. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejön :) 16/F
2016. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 8. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Engem egy lány arca érdekel legjobban...úgyhogy az azért legyen szép szerintem :D a többi okés.
2016. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Még tanulj meg főzni és mindig legyen nálad egy bicikli...és tökéletes leszel :D
2016. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudok főzni
2016. máj. 8. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Szimpatikus tulajdonságokat soroltál fel, kivéve az irigységet. Ez az egyik legcsúnyább, ami létezik, a rosszindulat, és a nem őszinteség a másik kettő, igaz, ezeket nem írtad magadról.
2016. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!