Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Külső:

Hosszú barna haj,eredetileg kicsit göndör,de egyenesen szeretem "hordani".Zöld szemem van,viszont van benne kék és egy nagyon pici barna is.Alacsony vagyok,az alakom formás,de nem vagyok vézna,tehát van rajtam mit fogni,viszont pár plusz kiló van rajtam,ami miatt sajnos nem vagyok magammal elégedett.Nem vagyok telt,de minimális plusz van rajtam.Azt szokták rám mondani,hogy nagyon szép vagyok..bizonyos mértékben egyetértek ezzel,de változtatnék pár dolgon.

Belső:

Már a szövegből lejöhetett nektek,hogy nem vagyok 100%-osan megelégedve magammal,de azért nagyjából igen.Nyugi,azért van önbizalmam. :D

Nagyon nyitott személyiség vagyok,és nagyon optimista is.A véleményemet nem tartom magamban,hanem kimondom hangosan,de úgy,hogy ne nagyon bántsak meg másokat.

Értelmesnek és jószívűnek gondolom magam.

Nagyon szeretek másokon segíteni és társaságban lenni.

És elég őrült vagyok,szóval mellettem nem nagyon lehet unatkozni :D

Negatív tulajdonságok:Túl maximalista vagyok,néha sokat hisztizek és van,hogy túlságosan kiakadok valamin.

Néha makacs is tudok lenni :D Nem annyira szeretem a változást.Ha tetszik valaki,akkor nagyon félek felé megtenni az első lépést..kicsiket úgy nyitok felé,de ne számítson semmi sokra.:D Félek kiállni mások elé,néha túlságosan érdekel mások véleménye.(Viszont néha meg egyáltalán nem,és akkor meg nem érdekel,ha hülyén is viselkedek,mert akkor éppen olyan pillanatom van:D)


Hát szerintem kb.ennyi :D Sok véleményre lennék kíváncsi,előre is köszi!! ;)

15/L



2016. febr. 5. 20:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
6%
A belső jó lenne, de a felesleg miatt nem:'-(bocs ez van de a belső tényleg jó
2016. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem kívül-belül nagyon szimpatikus vagy ezek alapján :) 18/F
2016. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

(Bár mondjuk nem értem,hogy akkor inkább egy vézna,de ronda és sík hülye egoista lány jönne be?:Dde elfogadom a véleményed,hisz mindenki máshogy látja :) )

2016. febr. 5. 20:52
 4/24 A kérdező kommentje:
Neked is köszi #2-es:)
2016. febr. 5. 20:52
 5/24 anonim ***** válasza:
Nagyon! 16/f
2016. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is benne van hogy nekem már van kiszemeltem,éshozzá viszonyitok
2016. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus vagy, ennyi "negatív tulajdonság" szerintem mindenkiben van :) néhány plusz kiló pedig nem hiszem hogy bármit is befolyásolna
2016. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
értelmetlen kérdés.....
2016. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bejönnél, csak szerintem egész máshogy látnálak én, meg akárki más téged, mint te magadat. De amugy szi,pi vagy. :)
2016. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
én elfogadnálak 16/F :)
2016. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!