Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönne egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Nem iszik,sose volt még részeg nem cigizik.

(:

16/L


2016. jan. 6. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alak-intelligencia páros is rendben van, akkor simán.
2016. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Igen, persze 16f
2016. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a minimum ennyi idősen csezd meg!
2016. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát,tudod sajnálatos módon a velem egykorúak isznak és cigiznek tehát nem ez a minimum.
2016. jan. 6. 22:00
 5/16 anonim ***** válasza:
Simán 18f
2016. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nálam ez alap követelmény 18F
2016. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát ez a normális, vagyis ez lenne.

De ezen kívül még nem tudom ki hogy van vele, de a külső és a belső is számít. Külső nem biztos hogy bejön, csupán kisugárzás kérdése a külső.(és ez nem felszínesség, de a külső kisugárzás igenis fontos!)

És lehet,hogy olyan értelemben jó egy lány, hogy nem cigizik, meg iszik, viszont ennek ellenére lehet hogy hazug, kétszínű. Vagy éppen butuska, pedig a srácnak az okosabb lányok jönnek be. Szóval érted

Ez, hogy a lány nem iszik,cigizik, ez mindenképpen értékelendő, viszont ennyi nem elég,ahhoz hogy bejöjjön.

2016. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az ilyen lány ritka már ebben a világban, és pont ezért egy kincs. Azt javaslom hasonló fiút keress majd :D

Különben áttérítenek téged is.

2016. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. :) Csak nehogy teljesen elzárkózz az alkoholtól, semmi probléma nincs ha ünnepekkor, stb megiszol valamit családdal, barátokkal, stb... Az a baj, hogy a mai fiatalok közül a legtöbbnek csak a két véglet létezik: vagy berúgnak minden hétvégén vagy teljesen elutasítják az alkoholt. Viszont az nagyon helyes, hogy nem cigizel, az teljesen fölösleges :D
2016. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem ettől fog egy lány bejönni, de mindenesetre tisztelném érte. Az már más kérdés, hogy ő mennyire tudna elfogadni, mert én nem vetem meg az alkoholt, bár a 'rúgjunk be met menő' korszakomból azért már egy ideje kinőttem. 19/F
2016. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!