Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönne egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

szőke hosszú hajú, sötét barna szem, közepes testalkatú, sportos.

belsőleg régebben visszahúzódóbb volt, de mostmár nagyjából levetkőzte ezt a tulajdonságot, sértődékeny, nem sok mindenkit enged magához közel, de akit igen azért bármit megtenne. szeret rajzolni, zenét is szívesen hallgat, de nem ismer túl sokat. jó tanuló, de sokszor lusta, de amire rá szánja magát azt könnyen megtanulja. fiúkkal ritkán beszél, de jól kijön velük.



2015. dec. 21. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem igen , csak a sértődékenység nem tetszik , mert a sértődékeny lányok olyanok tudnak lenni , mint a hárpiák .
2015. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, ez alapján igen, nem zárja ki semmi. Viszont egy ember szerintem saját magát nem látja tökéletesen, ezért az ilyen leírásokat érdemes fenntartásokkal kezelni. Írtál negatív tulajdonságot is, ami nem jellemző itt (:D), szóval egy picit kevesebb a fenntartás. :)
2015. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de még mennyire :)
2015. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"sértődékeny, nem sok mindenkit enged magához közel" Ha én abba a "sok mindenki"-be tartoznék és oda lennék érted, akkor ez rohadtul kizáró ok lenne.
2015. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!