Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok ti járnátok olyan lánnyal/fiúval aki nem akar házaság előtt szexelni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Biztos hogy nem a szex az életünk része mint az evés vagy alvás
2016. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
76%

Igen, én gyakorló katolikus vagyok, és járnék ilyen emberrel. Attól hogy vallásos vagyok nem vagyok bigott. Ugyanúgy járok bulizni, beszélgetni a haverokkal, és más egyéb.

21F

2016. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztán saját elvek miatt tenné ezt, és kifejtené, akkor igen. Ha vallási okokból... akkor felejtős.
2016. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen :) en ilyen lanyt keresek...
2016. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 danikalmar válasza:
Csak ilyennel. Én nem akarok egy sokszor használt vacak lenni az igazinak, és én se egy olyan feleséget szeretnék, akit már többen felhúztak magukra. Én még csókolózni se csókolóznék, ez maradjon meg különlegesnek, amit csak egymással csinálunk a jövendőbelivel. Amikor valakivel szexuális kapcsolatot létesítesz, valamilyen szinten egy kis darab a másik lelkéből ,,hozzád ragad". Nem, nem vagyok vallásos.
2016. aug. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!