Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok ti járnátok olyan lánnyal/fiúval aki nem akar házaság előtt szexelni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem. A szexualitás része egy kapcsolatnak. És ha vallási meggyőződésből teszi, az sem szimpatikus. 20/F
2016. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát én bisztos hogy nem járnék vele. Nem a szex a legfontosabb nekem de azért az is kell.
2016. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Esélytelen. Egy hasonlat az indoklásra: Nem rendelek egy életre elég sütit anélkül, hogy megkóstoltam volna.
2016. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Hitgyüli?
2016. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Nem azért, mert nem bírnám ki, hanem mert nem szimpatikus a fanatikus vallásosság? Nem gond, ha vallásos a lány, de az igenis zavaró számomra, ha ennyire komolyan veszi az olyan részeit is, aminek szerintem semmi értelme, nem ettől lesz valaki jó ember.

2016. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Gondolj bele vársz pl amíg 25 nem leszel összeházasodsz aztán lehet 1 év múlva elváltok rossz a szex vagy elhidegül a kapcsolat stb.. és kimaradt egy csomó ilyen dolog.. És mással jössz össze stb.. Tehát akkor mi értelme volt?
2016. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
egyértelműen nem, nem ez a legfontosabb persze, de ez akkor se szimpi, a fentebb leírt hasonlat tökéletes példa
2016. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nincs bajom a vallásos emberekkel, de ez már durva, nem jönnék össze ilyen gondolkodású fiúval, persze ez szép dolog,hogy ilyen körülményt akar,de úgyse tudna bírni a vágyaival,senki sem tud és a válás rizikós dolog, ha nem kedvelitek egymást végül.:D
2016. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Csak akkor ha ő meg járna olyannal aki a házasság után nem akar szexelni.
2016. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
biztos hogy nem
2016. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!