Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok bejön? Többi lennt!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok bejön? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Szóval, nektek tetszenek az olyan lányok akik nem annyira lányosak? Pl. egy altala agyon tuningolt "sportautót" vezet, speed motorozik, és nem olyan "csajos"? Ez gáz, vagy inkább vagány?
2016. júl. 27. 21:06
 1/7 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen vagány
2016. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb hogy azért nőiesen nézzen ki és viselkedjen úgy mint egy lány, a szenvedélyek lehetnek pasisak. :D


Én pl. nem bírom ha egy lánynak rövid haja van, nekem az a fiús ami nem jön be.

2016. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Foleg ha furikaz is akkor mindenkepp
2016. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kinézetre lányos vagyok viszonylag, körmöm is festem. Az alkatom meg hááát, nem is tudom! Mivel karatézom izmos vagyok, csak valahogy nem érzem magam olyan csajos lánynak. Bár ez nem is baj.
2016. júl. 27. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindent megadnék egy olyan lányért, aki nem néz rám úgy, mint egy elmebajosra, amikor elmegy egy Ferrari előttem és én megállok bámulni, lefotózni. És aki nem csak annyit tud egy autóról, hogy szép a színe. :)


Egyértelműen vagány :) 19/F

2016. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alonso fan vagy?????? Üdv a klubban! :D Én is nagy Alonso fan és autó fan vagyok, szóval már nagyon szimpatikus dolog lenne :D
2016. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is hosszan megbámulom a Ferrarikat!:D És igen, óriási Alonso fan vagyok, a háttérképemtől kezdve a falamon a poszterekig, minden Alonsos. :D
2016. júl. 28. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!