Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy van ez nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy van ez nálatok tulajdonképpen, hogy mennyire számít a test? Arc? Ha nem jön be az arc akkor nincs kapcsolat se?

Figyelt kérdés

Mennyire nézitek amúgy a mellkast meg a hátat?

Ki húzom már magam azért :D nem vagyok púpos :DD



2015. jún. 22. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért te összejönnél olyan lánnyal aki külsőre nem jön be? Ugye hogy nem:).

Viszont pl ha külsőre nem jön be annyira a csaj, de sokat beszélgettek és tetszik a személyisége úgy is bele lehet szeretni...de ugyanígy van fordítva is...

2015. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nálam a testném csak annyi számaít, hogy ne legyen nagyon vékony. Szerintem inkább legyen rajta egy pár plusz kiló, minthogy úgy nézzen ki, mint egy pálcika. Igazából az arc és a hát annyira nem fontos, viszont a mellkas legyen sportos. Persze ez csak az én véleményem.
2015. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nyilván valamennyire számít a külső,de egyáltalán nem az a meghatározó. Nekem összességében kell,hogy valaki szimpatikus legyen,ahhoz,hogy megtetsszen.
2015. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A test nem annyira számít, bár magam mellett nem tudnék elképzelni egy nálam vékonyabb fiút. Arc nekem szintén nem számít (hogy nagy e az orra vagy tiszta e a bőre) de nyilván megnézem. Bár a barátnőim ezt nem tartják fontosnak, de én mindig megnézem a fiú haját. Ez a legelső, ha az nem tetszik, már nem is vándorol a tekintetem tovább :D

Illetve az sem tetszik, ha valakinek "troll-tartása" van. Szeretem nézni az izmos hátakat is, de azt akkor is, ha valakinek nem jó a haja :D

17/L

2015. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az számít igazán hogy ne legyen annyira vékony mert én sem vagyok valami pálcika alkatú, meg hát legyen rajta valamennyi izom (de ne csak karra gyúrjon:) és a kicsit dundibb pasik is nagyon vonzóak tudnak lenni :) 17/L
2015. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor tetszik valaki, ha külsőleg és belsőleg egyaránt vonzódom hozzá. Tehát a külső 30-35 %-ban játszik szerepet.

Test: én nagyon alacsony vagyok, szóval nálam az alacsonyabb fiúk sincsenek hátrányban. Ne legyen túl vékony, de azért olyan teltebb se. Az tetszik, ha az alkata sportos, szálkásan izmos.

Arc: ez is fontos számomra, akárcsak a test. Egyértelmű, hogy számomra legyen helyes és nézzen ki jól. Szeretem, ha nagyobb a haja. Nem azt mondom, hogy a seprűkre bukom, mert nagyon nem, de ne is legyen tüsi, bele lehessen túrni, és őszintén szólva a legtöbb fiúnak jobban áll a nagyobb haj. :)

Szóval a külső igenis számít. 16/l

2015. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mikor először találkoztam a barátommal(aki akkor még nem volt az, épp csak megismertem) akkor nem tetszett arcra, de akkoriban nagyon sokat kellett együtt lennünk egy program miatt, ma már mindenkit hozzá hasonlítok, és nem tudom elképzelni hogy valamikor azt gondoltam, hogy nem néz ki jól arcra.

Mivel versenyszerűen motorozik kiskora óta kicsit görnyedten jár a motoron lévő testtartás miatt, de én ezt pl imádom benne, már fel sem tűnik hogy nem húzza ki magát.

Nekem mondjuk az izmos pasik jobban tetszenek (nem a kondiban 18 órát eltöltő, felül felfújt állatok, akiknek piszkafa lábaik vannak, hanem mint akiknek az edzés street workout - ők jól néznek ki, arányosan izmosak, nem felfújtak)

2015. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!