Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ezzel a fiuval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ezzel a fiuval, eleg osszezavaro? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Eleg regotat tetszik o is tudja mikor elmondtam azt mondta hogy nem erdekli elotte pedig tok jol elhulyultunk orakon keresztul beszelgettunk de megkert hogy hagyjam beken.En utana nem is kerestem o viszont elkezdte lajkolgatni a kepeim es akarhanyszor talalkoztunk probaltam kerulni a szemkontaktust de neki mindig engem kellett neznie.

Nemreg kiraktam egy fiuval kozos kepet(youtuben sorozatba szerepel) es azota egy kepemet se lajkolja.Ketlem hogy feltekeny lenne bar baratnoim szerint az.

Balatonparton dolgozik baratnojevel egyhelyen es mulkor osszefutottunk hat gondoltam veszek toluk kajat es amig keszult oldalt alltam nekik es a fiu engem nezett de mikor odafordultam elkapta a fejet, baratnojenek is feltunt tiszta ideg volt szegeny.

Viszont elegjol esett hogy miutan fizettem nem kezdte el szamolni a penzt es rakerdeztem nem e szamolja meg o meg annyit mondod nem mert biztos hogy megvan jol esik hogy bizik bennem de nem tudom mit csinaljak beszelnek vele de szemelyesen lehetetlen mert mindig egyutt vannak facebookon meg nem szeretek ilyeneket megbeszelni mert nem latom a reakciojat a taliba meg tuti nem menne bele es meg ugy is tenne mint aki leszarja az egeszet pedig nekem nem ugy tunik.



2016. júl. 26. 23:46
 1/2 anonim válasza:
nem akar semmit, de pár körre bevállalna valószínüleg (magamból kiindulva)18/F
2016. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha van barátnője, mármint ÚGY, szerintem ne foglalkozz vele.

de amúgy, szerintem egy szimpla haveri találkozásba nem halna bele.

2016. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!