Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
A baratommal PAR NAPJA vagyunk egyutt de mar azt akarja hovy a szuleivel menjek vele etterembe stb meg hogy menjek veluk kulfoldre nyaralni.. es mindig mondomcneki hogy nem szeretnem ezt akkor mindog felhozza h en nem is szeretem mikozben de csam kelemetlenul ereznem magam igy.... mt irjak neki hogy elfogadja??
2016. júl. 17. 19:26
 1/4 October15 ***** válasza:

Pl azt, hogy kellemetlenül érzed magad?:D Amúgy ez nettó érzelmi zsarolás.


PS: Ha az apja Omar akkor ne nagyon menj vele külföldre.. :P

2016. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az étteremmel nincs semmi baj,de a nyaralás túl.korai.Mond meg neki hogy ez túl korai. Ennyiiii
2016. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az elso valaszolo irta ez erzelmi zsarolas, meg amugyis tenyleg korai meg par nap utan szulokkel etteremben meg nyaralas.


Amugy szerintem ez a csavo mindenben fogja alkalmazni az erzelmi zsarolast ha maskepp nem eri el a celjat.


Ez a kapcsolat nem fog sokaig tartani szerintem.

2016. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Amúgy mond neki hogy ez még korai neked.
2016. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!