Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akevel jóbavagyok és belezúgtam.

Most felvetette, hogy segíthetnék kofesteni neki a házukat. Először csak úgy volt, hogy én egyedül és az apja kifizeti. Utánna ajánlotta fel, hogy segítene ő is. Aztán belökte, hogy az annyájék is segítenek. Így már ténjleg nem akarok elfogadni pénzt, de ő erőszakoskodik.


2016. júl. 26. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben jobb,ha elfogadod,mert ha nem akkor még jobban fog erőszakoskodni és megharagszik rád.Tudom,hogy nem jó érzés,de fogadd el,neked is jobb lesz és neki is.
2016. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 $pumika$ ***** válasza:

fogadd el a felét.. ha már az egészet nem akarod

vagy mondd meg neki h te nem fogadsz el egy fityinget sem mert tényleg nagyon szívesen segítettél, ha valamit adni akar köszönetképpen adjon egy puszit

2016. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Mégis kb menjit fogadjak el, hogy mégse sokat de ne is az legyen, hogy keveset mondok es "odabassza" a háromszorosát. Van olyan aranyközépút?
2016. júl. 26. 21:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és az annya akar fizetni.
2016. júl. 26. 21:18
 5/5 Adelll ***** válasza:
Szerintem az jo megoldas ha elmennetek mouiba vagy kajalni es a csaj fizetne. Az neked is jo es szerintem a szuleinek is.
2016. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!