Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Küldenétek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Küldenétek olyan alakról képet, ami nektek már nem jön be egy lánynál?

Figyelt kérdés
Vagy ami a maximum.
2016. júl. 26. 11:41
 1/1 anonim válasza:
100%

Akkor had meséljek neked egy sztorit!

Van egy lány akivel elsőnek találkoztam 1 éve... Haveromnak írtam, hogy "ki ez az ocsmányság"(vagy valami hasonlót)(azért nem ilyen durván fogalmaztam)(már nagyon megbántam)

Megismertem, kb 3-4 hétre rá már Haverok lettünk, arra rá megint 5-6 hétre Barátok, és hamarosan szeretném bevallani mit érzek iránta.

A Tanulság: Megismertem, még nem tudtam hogy igazából milyen ember is, (mellesleg rengeteg közös van bennünk,). Ahogy megismertem belűről, számomra ő a világ aranykészletének 99%-a.

2016. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!