Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi a véleményetek az ilyen alakról?

Figyelt kérdés

A barátomtól mindig megkapom hogy a kutyák játszanak a csontokkal így vagyok tökéletes, én viszont nem annyira érzem jól magam a bőrömben.

[link]


2016. febr. 2. 17:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
Te talán még sovány is vagy, szerintem gondolkozz el, jó vagy így :)
2016. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baj. Pont megfelelő
2016. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs nagy gáz egy kis edzéssel helyre lehet pofozni az alakod :)
2016. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön!:)
2016. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sportoljál meg figyelj arra hogy mit eszel mert most ebben az állapotban nagyon szexi vagy, de innen könnyen el lehet hízni pár év alatt.
2016. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tökéletes
2016. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó ez az alak. Nem akarok hazudni, így leírom, hogy van rajtad felesleg, de attól még jó.

Ha ez téged zavar, minimális edzéssel megszabadulhatsz attól a pár plusz kilótól.

2016. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha lány ujjai olyan mint a virsli. Neked virsli ujjaid vannak. Viszont az alakod jó, dugnálak.


Bár ilyen alakhoz virsli ujjak járnak, úgyhogy ezzel nem lehet mit tenni. :D

2016. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hazudik!
2016. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem akarlak megbántani, de nekem innen úgy tűnik, hogy beállítással (ferdén állás, hasbehúzás, beállás) igyekszel jobb alakúnak tűnni. Egyáltalán nem vagy kövér, de ami van rajtad az mind zsír. Kicsit több, mint husi vagy szerintem.

Ha így tetszel a barátodnak, akkor semmi para, a tökéletes relatív, neki valószínűleg az vagy.

De másrészről ha te nem érzed magad jól a bőrödben, akkor hajrá, tegyél érte. Nem vészes a helyzet edzés szempontjából, de igaza van az előzőnek, innen nagyon hamar rendesen el lehet hízni.

Remélem, nem volt sértő és találtál benne építő jellegűt.

2016. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!