Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci lányok, nektek könnyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok, nektek könnyen megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi!

2016. júl. 25. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít neked "ducinak"? Mert rajtam pl van egy kis felesleg, de azert eleg jol el van osztodva

De en eleg nehezen ismerkedek fiukkal.

18l

2016. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
hát nekem például a "húsosabb" lányok tetszenek :D és gondolom nem vagyok egyedül,szóval csak nem lehet nehéz. 18/f
2016. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen ismerkednék duci lányokkal. De kb lehetetlen. Zárkózottak, félnek, azt hiszik csak szórakozik velük az ember. Pedig nem így van!!

18f

2016. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

3-as leírta,hogy én duciként mit érzek: azt hiszem,csak szórakoznak velem! És nem is szoktam ismerkedni,mondjuk ennek nem csak a +10 kgom az oka,más is rájátszik.

16/L

2016. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 $pumika$ ***** válasza:
Szerintem a testsúly az ismerkedésben nem olyan meghatározó dolog... max akkor, ha valaki csak a külsőre megy.. szerintem a duci lányok ugyanúgy szépek, mint bármelyik másik lány, én nem szoktam valakit a testalkata alapján megítélni... sokkal könnyebb úgy ismerkedni, ha te is elhiszed hogy úgy vagy szép ahogy vagy, ezzel csak azt akarom mondani, hogy egyből megváltozik a kisugárzásod ha egy kicsit több önbizalommal állsz a másik elé. És hidd el rengetegen szeretik a duci lányokat ;D 15/L
2016. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted itt b#sznám a rezet, ha annyira jól menne az ismerkedés?!

17/L

2016. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Könnyen nyalod meg a könyököd? Erre csak ezt tudom mondani...😂😂
2016. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem konnyen megy :) 19/L
2016. aug. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!