Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél ezt hogy hidalja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél ezt hogy hidaljam át?

Figyelt kérdés

Ismerkedés ideje alatt a lányok miért nem bírnak két szónál többet kierőszakolni magukból?

Komolyan ilyen nehéz érdeklődést mutatni?

Szerintem elvárják, hogy nekünk férfiaknak kell fenn tartani a beszélgetést. Lassan már ott járok, hogy ezeknek a lányoknak nincsenek is saját gondolataik.

Várom a beszámolókat hogy ti ezen hogy léptetekv túl, mert így már kedve sincs az embernek bele kezdeni.



2016. júl. 18. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
xD nem tudom mi a gond, de én soha életemben nem kaptam 1-2 szavas választ :D nem lehet, hogy olyanokat kérdezel, amire a válasz igen/nem/ talán/ lehetésg hogy..
2016. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is gond lehet, hogy nem vársz. Kérdezel, és nem várod meg hogy kifejthesse a válasz... Mert már bombázod a következő kérdéseddel.


Tanulj meg kivárni. ;)


23/F

2016. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt kell mondanom,hogy ha hírtelen mész hozzá egy lányhoz/írsz neki és ő nem számít rá,nagyon megtud lepődni.Ilyenkor nem tudja hová tenni a szituációt,főleg ha nem is látott soha.Hírtelenjében válaszol a kérdéseidre,és amíg föl nem oldódik elég döcögősen megy az ismerkedés.Türelem:) 17/L
2016. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak az elérhetetlent akarja játszani. Nekem is volt ilyen pár hónapig próbáltam egy lánnyal rendesen beszélgetni, aztán ráhagytam, mert nem tudott normális válaszokat adni. Aztán meg 1 hét múlva (1 hétig nem írtam rá egyszer se, és élőben se mentem oda) folyton írogatott nekem fb-n.
2016. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, tolem nagyon hosszu valaszokat kap mindenki. Ha nem, az azert van, mert esetleg nem szimpatikus, nem ismerem annyira, esetleg rossz a kedvem.
2016. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!