Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedésnél ez baj?...

Netes ismerkedésnél ez baj? Hogyan hidaljam át?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy pár napig simán elbeszélgettem egy lánnyal. Sokat mesélt ős is meg én is, de most elkezdett akadozni a társalgás. Ha előjön egy téma azt gyorsan átbeszéljük. De semmi olyan nincs eddig amibe jobban belementünk volna. Nagyon szimpatikus nekem és attól tartok,hogy hamar kifogyunk a témákból! Nálatok is van ilyen? Hogyan léptek túl az ilyesmin? Nagyon nem szeretném ha nem jönne föl téma és unalmassá válna számára a beszélgetés! Segítsetek,hogy lépjek túl ezen?

2014. jan. 16. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
találkozzatok élőben.
2014. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
találkozzatok, akkor lesz tovább téma :)
2014. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Találkozzatok, csináljatok közös programot, ha személyesen nem is, akkor online valahogy, annyi lehetőség van, csak kreatívnak kell lenni és az általában a lányoknak is imponál, ha valaki talpraesett.
2014. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem megoldható. Addig meg ki kellene húzni valahogy!
2014. jan. 16. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én lassan 2 hónapja megismertem egy csajt innen,és mindennap beszélünk,de nem nagyon van olyan hogy ne találjunk témát :D Valami hülyeségről mindig tudunk beszélni.Amúgy szinte még csak most kezdjük megismerni egymást igazán. Szóval nem értem a problémád :D
2014. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!