Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fősulis szaktárs tabu ismerked...

Fősulis szaktárs tabu ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon joban lettünk, baromi jól elvagyunk, és úgy érzem neki sem vagyok közömbös. :)


De előadásokon meg együtt lennénk, mert egy szakon vagyunk... Mit gondoltok, működne ez így?

Nekem ő rengeteget jelent...


2014. jan. 11. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy tabu!!!

Miért ne lehetne több is köztetek mint barátság????

2014. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne!?
2014. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már, miért lenne az... :) Ez csak gimi 1.-2. osztályában bevett, (szerintem) idióta felfogás, hogy osztálytárssal csoporttárssal meg ilyenekkel nem kezdünk. Normális, érett emberek tudják kezelni, ha 'neadjisten úgy adódna, a szakítás utáni időszakot is, csak a "kicsiknél" nem lehet ezt normálisan elintézni, ezért mondogatják, hogy inkább neki se kezdjenek. Ráadásul ennyi idősen már a kapcsolatok is komolyabbak, tartósabbak, szóval én azt mondom: Miért ne? :)
2014. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gimiben még kicsit tabunak számított az hogy osztálytárssal párkapcsolatban.

Bár a végére összejöttek ketten mégis. :)


De lehet rosszul gondolom, meg aztán nem volt túl sok párkapcsolatom eddig.

2014. jan. 11. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Más főiskolás korában már házas, és gyerekről álmodik. A hormonok tombolnak. A felnőtt kort megértétek. A gondolkodás módotokban sok a közös - már csak a közös iskola kapcsán is. Most vagytok a legszebbek egész felnőtt életetekben. Nem azt mondom, hogy szó szerint b*átok el a fősulis időtöket, de azért egy jó kapcsolat még segíthet is a másik szemében megfelelni vágyás, avagy a bizonyítási vágy miatt abban, hogy sikeresebb eredményeket is érjetek el tanulmányaitok során. Egy testi-lelki kapcsolat nagyon sok erőt tud adni!
2014. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amit leirtatok azt azért a lelkem mélyén én is tudtam, de vele egyszerűen annyira jó lenne...

Olyannyira megvan vele az összhang meg minden. :)

2014. jan. 11. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egy szaktársi kapcsolatról tudok. Ha téged ez zavar, kezdj mással.
2014. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!