Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beszélni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beszélni a lányokkal? 19/f

Figyelt kérdés

Pár sablon mondat után nem tudok mit mondani a lányoknak,nincs igazán témám velük.

Plusz eléggé zavarban vagyok elöttük mivel 19 évesen még soha nem volt barátnőm,szűz vagyok,és soha egy ölelést,puszit sem kaptam


3 dolgo van amiról tudnék beszélni:(munkám,sport,filmek)

ezek.pedig általában nem érdekel senkit.


Kb így néz ki egy hetem


4-5 napot dolgozom(vendéglátás)

A maradék 2-3 napon kondi terembe,edzésre járok,ami ezen felül szabadidőm marad azt videójátékkal vagy filmnézéssel töltöm.


Valami tanács,ötlet hogy ezen hogy változtassak.



2016. júl. 25. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Hagyd abba a maszturbálást >> megnő a tesztoszteron szinted és rendezettebb lesz a kommunikációd, tisztábbak a mondataid, jobban tudsz majd koncentrálni, erőteljesebb, férfiasabb lesz a kisugárzásod.


2. A videojáték és filmezés helyett kondi mellé érdemes valami kardiót beiktatni (futás, bicikli, úszás stb.)

>> jobb lesz a vérkeringésed és a légzésed >> nyugodtabb-stresszmentes leszel a hétköznapokban.


3. Iratkozz be egy színjátszóra, fejlődni fog a kommunikációd és minden ami az érzelmi önkifejezéshez kell.


4. Táplálkozz egészségesen >> több lesz az energiád, szebb lesz a bőröd, hajad, jobb lesz az kisugárzásod.


5. Ismerkedj lányokkal csak baráti céllal, beszélgess velük sokat, tanulj tőlük, hogy mire vágynak.

2016. júl. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Technokol Rapid ***** válasza:
#1-es Az amit az 1-es pontban leírtál az mennyire egyezik a valósággal? Bár nekem nincsenek efféle problémáim mint a kérdezőnek. Meg elég hülyeségnek tűnik a dolog. De azért mégis... tényleg van ilyen?
2016. júl. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vok:


Igen, nem véletlen hogy a világon a legsikeresebb emberek csak ritkán ejakulálnak, hogy magasan tartsák a tesztoszteron szintjüket.


De nyilván úgy tudod meg ha kipróbálod, nekem sokat segített az életemben. :)

2016. júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz amit az első írt. Bár a maszturbálás jót tesz a tesztoszteronnak, az elkövetkezendő 1-2 napban alábbhagy a teljesítményed.
2016. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem tudom.miért kanyarodtatok el ennyire a maszturbálás felé.


A sportolás melett a filmek és a játékok a hobbim erről nem nagyon fogok lemondani.

2016. júl. 26. 00:42
 6/8 A kérdező kommentje:
ismeretlen lányokkal,még barátilag sem merek beszélgetni.
2016. júl. 26. 00:42
 7/8 Technokol Rapid ***** válasza:

Azért kanyarodtunk el a maszturbálás felé mert nekünk meg az a hobbink. És egy hobbit abbahagyni nem könnyű. Főleg hogyha szereted csinálni. Ezt különösen nehéz abbahagyni mert rövid időn belül egy vágy lesz rajtad úrrá ami azt mondogatja, hogy csináld. Úgyhogy ja... megpróbáltam de nem tudtam abbahagyni... nem vagyok büszke magamra.

Amit neked tudok ajánlani az az, hogy regisztrálj chatroulette-re és beszélgess lányokkal. Veszíteni valód nincs mert valószínűleg soha többet nem látod őket. Bár velem egyszer megesett, hogy órákat beszélgettem egy lánnyal chatroulette-en. Másnap kb. ugyanabban az időpontben felmentem és megint őt dobta be... úgyhogy ennyi a tészta... jobbat nem tudok.

2016. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az 1-es vagyok, hanem alátámasztom az egyest. Habár én sokáig úgy csináltam, hogy addig addig.... amíg majdnem elmentem és abbahagytam, már nem cisnálom fölösleges, mindig kellettem a nőknek szerencsére, viszont amiket az 1-es leírt azt mind-mind csak támogatni tudom, színjátszó hát az most kinek mi de a futás/bicikli, az első pont, az egészséges étrend stb.
2016. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!