Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretek egy lányt, és ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretek egy lányt, és ő is szeret, akkor mekkora kitolás ez vele szemben?

Figyelt kérdés

háttérsztori lényegtelen, a lényeg az, hogy tudom, hogy szeret, de ő nem tudja, hogy tudom és azt se, hogy szeretem őt.

viszont én nem tudnék kapcsolatot kialakítani, mert úgy gondolom, hogy silány vagyok ehhez, és nem is érdemlem meg.

18F



2016. júl. 21. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas nagy kitolás és szerintem oltári hülyeség. Te szereted őt, ő szeret téged, az ide feljáró tinik 90%-a erről álmodozik. Ha egyszer működik a dolog, akkor miért akarod minden áron elrontani? A boldogságot meg mindenki megérdemli. Nem lehet, hogy csak egyszerűen félsz belevágni egy ilyen dologba? :D
2016. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel silány vagy ehhez, ezért nem kitolás, inkább haszon a lánynak.
2016. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a megerősítést, ahogy gondoltam az pont úgy van, igen a 2-essel kell hogy egyet értsek, jobban jár, ha eltűnök.
2016. júl. 21. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneket gondolsz, akkor tényleg silány vagy!! Mindenki fejében megfordul ez, nálam is megvolt. 3 év után jöttem össze 1 hónapja egy lánnyal, mert addig én is ebbe a tudatba ringattam magamat. Azóta pedig minden más. Mindenbe a jót látom, és boldogok is vagyunk.

Tehát vagy le álsz a síránkozással, vagy férfi leszel.

18/F

2016. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!