Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményeteket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményeteket a gamer fiúkról?

Figyelt kérdés
Én is gamelek és érték minden elektronikus kütyühöz. Ez változtat valamin v nem?

2016. júl. 12. 01:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Úristen... 24 évesen osztod az észt, hogy régen jaj de jó volt... -.-"" Ezt a 77 éves nagyanyám szokta... A kérdező 13 évesen szeretne barátnőt. Szerintem a kérdező nem dugni akar elsősorban, hanem egy megbízható társat maga mellé (szóval egy barátot, akiben bízhat), nehogy már 13 évesen ne lehessen neki, mert túl fiatal hozzá... Ja, értem, akkor azért voltam magányos alsóban, mert fiatal voltam ahhoz, hogy barátom/haverom legyen. Aha. Az 55 kg ehhez a magassághoz meg rohadtul nem kövér. A kérdező majdnem olyan magas, és a tömege kemény 60%-a az enyémnek (matek). Na nem, kövér biztos nem. És az miért baj, ha x nap egy héten y időt gépezik, ami valószínűleg nem a kóros kategória? Tesó, te nagyon el vagy tévedve (a 78%-os) Rossz a netem, félig ment el csak a válaszom.
2016. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon szépen köszönöm.

Egyetértek veled.

2016. júl. 14. 10:53
 33/38 anonim ***** válasza:
És te hány éves vagy? Tesó. Hallod, nem baj.. Oszthatok az észt nem? Ja, de várj neked az a bajod, hogy van egy véleményem .. Ohh szóval ez b@ssz@ a csőröd.. Szegény családban nőttem fel.. Gépem sem volt 20 éves koromig nem is.kellett most viszont meló miatt vettem magamnak.Leszarom mit gondolsz rólam amúgy...bocsánatodért esedezem hogy nekem volt egy gyerekkori.haverom aki ennyi idősen.nagyjából és egy ház méreteivel rendelkezett.hogy miért nem tudom(kb ugyan ezek voltak a méretei) ..de az én pofámról süljön le a bőrt, hogy volt képem véleményt mondani valamiről.. Azért van kint a kérdés hogy válaszolni lehessen rá..de legközelebb írok neked rgy privát üzit,hogy megfelel-e neked rendben?:)
2016. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
#33 Nem titok hány éves vagyok, 16. De ez most nagyon nem jön ide. Oké, nem volt géped 20 éves korodig, de az miért baj, ha valaki 13 évesen meri a gépét használni? Engem nem zavar, hogy véleményt nyilvánítottál, csak annyi, hogy totál hülyeség a véleményed. Borzalmas. A stílusodról nem is beszélve. Rossz napod volt?
2016. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire számít rossz napnak, hogy a volt barátnőmet a szemem láttára smárolta le egy kis hülyegyerek és fogdosta majd Amikor oda mentem és lelöktem a kölyköt engem hibáztatott a VOLT barátnőm de nem is értem miért mesélem el ezt.
2016. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
#35 Sajnálom. Ettől Függetlenül ne itt éld ki a frusztrációd, köszönöm. Menj sportolni, vagy verj szét valamit, hidd el, jót tesz.
2016. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Okés tesó.
2016. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Nekem teljesen bejönnek a gamer fiúk lesz közös témánk és eggyütt játszhatnánk is nekem ez több mint tökéletes lenne és ha még jó a játékban és nem noob az csodás szval jah🤣
2017. jan. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!