Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményeteket a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményeteket a gamer fiúkról?

Figyelt kérdés
Én is gamelek és érték minden elektronikus kütyühöz. Ez változtat valamin v nem?

2016. júl. 12. 01:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
60%
Istenem..de jo hogy az en gyerekkorom a termèszetröl àllatokrol szolt..nem ilyen műanyag szarokrol.. 33/f
2016. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
69%
Ha kepes vagy felallni elole es mast is csinalni, akkor nem gond, sot elony. Baratom is jatszik, barataim egy resze is, apukam is ha teheti, tesom is, en is. 19l
2016. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
60%

Az hogy nagy a fenekük, mert folyton ülnek a gép előtt, nem a legszociálisabb lények tele szorongással, és valószínűleg felnőtt korukra tele lesznek egészségügyi és pszichés problémákkal.


Összefoglalva nem egy jó befektetés hosszútávon egy lánynak.

2016. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Semmi különös, viszonylag sok gamer barátom van.
2016. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
Sziiaa :33 Wowba van egy 85-s paladinom,megfelelek ?;) 30kDps megy :D
2016. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Semmi bajom azzal ha valaki játszik, amíg nem csak erről szól az élete.

VISZONT leszóltad a cs-t, nekem nem vagy szimpatikus :D

2016. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
na skac fogalmazd meg neked mit jelent a gamer szó és miért vagy gamer ...
2016. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Válasz!

Barátnő: ON Gép: OFF

vagy

Barátnő: OFF Gép: ON

Szerintem ez így van a valóságban :D de persze találhatsz gamer csajt is és akkor van gép is meg csaj is viszont az általában rányomja a barátnőre a béjeget :/ mert sajnos az Egyensúlyt csak néhány kivételes ember tudja csak OFF -ra állítani :(

2016. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi normális válaszokat.

Nem szóltam le a cs-t

Azért tartom magam gamernek mert átlátom a játékokat és érzem is h mi miért történik. Meg belülről is vágom a kütyüket.

Nem gépezek egyfolytában. Általában csak hétvégén szoktam.

Egy lány kedvéért nem fogom ezt abba hagyni. Mármint amikor talizunk bárhol akk ő lenne a középpontban ez egyértelmű.

2016. júl. 12. 23:54
 20/38 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit játszol? Valaki írta, hogy a gamerek dagik. Pff... Én nagyon sokat gépezem, de járok sportolni is, és próbálok valahogy normálisan enni. Mindezt lassan egy éve, bár most nyáron jobban bele tudom magam vetni az edzésbe. Ennek ellenére van feleslegem. Igaz, az utóbbi 1-2 hétben lement 3 kiló. Szóval nem azért vagyok dagadt, mert sokat szoktam játszani a gépen. A gamer kifejezés számomra is fura, de mindegy. "nem csak játszik, ért is hozzá" Ez mit takarjon? Hogy tud gépet szerelni? Hardvert pakolgatni a fiatalabbak 70%-a tud, az valami, ha valaki elkezd más irányba is menni pl. valamilyen modolás, esetleg programozás, hackelés stb.
2016. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!