Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igaz? Azt olvatam pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? Azt olvatam pár kérdéssel lejjebb, hogy csak a jóképű fiúknak lehet valakije. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés

#jóképű #Miazigazság
2016. jún. 27. 23:29
 1/9 October15 ***** válasza:
Oh végre tudlak reportolni kérdés ismétlésért is. :D
2016. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én csak szimplán lusta voltam elolvasni :) És érdekel gyorsan a válasz :)
2016. jún. 27. 23:32
 3/9 October15 ***** válasza:
Akkor szimplán vótmá' reportot kapsz. :D A gyerek meg csak egy troll aki teli sír minden kérdést azért mert ő retardált.
2016. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Apám alacsony, kövér (minimum 110 kiló), bűnronda fickó. Volt két felesége.


Szerinted?

2016. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nincs benne sok igazság :)
2016. jún. 27. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a "jó képűdég" 15/L
2016. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 October15 ***** válasza:
4.: Fateromnak munkásbajsza volt mikor megismerte anyámat.. volt előtte már egy felesége és abból a házasságból 2 gerek + egy totál másik csaj neve volt rátetoválva..:D
2016. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy fiú helyes-e, eléggé relatív

Ugyanúgy, mint hogy egy lány szép-e


Volt olyan srác, aki nekem nagyon nem jött be, barátnőmnek meg annál inkább es fordítva is volt mar ilyen


Szóval attól függ, hogy kit kérdeznek meg arról, hogy XY fiú helyes-e

2016. jún. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Adelll ***** válasza:
Igen ugy van ahogy az elottem levo irta. De azt se felejtsuk el h a belso is fontos. Ha olyan a kisugarzasa meg tud oyanokat mondani tehet jo a humora laza.. Akkor simam van eselye egy atlagos vagy kicsit rosszabb fiunak is. De lehet h masnak ugye meg kulsore is bejon. Ez az egesz bonyolultabb.
2016. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!