Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások is vannak így vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak így vagy csak én? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, nem egy jóképű álompasi és ezért beletörődtem abba, hogy én egyedül leszek mindig mert ha nem születtem olyannak, akiért minden lány odavan akkor nem is érdemlek senkit vagy nem is várom el senkitől, hogy szeressen, nekem ez jutott. Más is érez így?

2015. dec. 14. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem így, több mint két évvel ezelőtt. De a dolgok változnak, ahogy te is képes vagy rá. Rád férne egy kis önbizalom, jót tenne ha eljárnál edzőterembe, vagy valamit sportolnál. Még ha nem is vagy jóképű, ha kisportolt alkat vagy, az is sokat számít.
2015. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
TE NEM VAGY NORMÁLIS!!!
2015. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy minden, vagy semmi? Kicsit el vagy szállva magadtól, barátom:D Nem kell hogy mindenkinek tetsszél, nem? Elég ha egy különleges lány ezt teszi. És az a lány még nem jött el az életedbe, bár meg kell mondjam, van időd:) Ne sürgesd és hidd el, pont akkor fog elérni téged amikor nem számítasz rá:)
2015. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Hello szintén 18 vagyok én beleszeretem egy lányba de nem jártunk de elvoltunk nagyon és akkor jött a hidegzuhany neki más kellett.. Én azzóta sajnos nem találom magam.. Nem hogy a régi énem de egyszerűen minden pocsék lett az a lány különleges volt és azóta sajnos nem találtam olyat meg én se vagyok szép sajna.. :(
2015. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is így vagyok, hiába vagyok 190 centi, átlagos kinézettel, 18 életévem alatt nem sikerült lány barátokat sem szereznem, nem hogy barátnőt. Bár engem amúgy is a fiús lányok vonzanak, olyan lány pedig egy sincs az ismeretségi körömben. Tehát én is eléggé lemondtam róla, hogy mostanában összejövök bárkivel is... talán majd évek múlva lesz rá esély.
2015. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

loool most egymás vállán fogtok sírni?

1.: kondizz, nem kell svájcinégernek lenni hogy a lányoknál átkerülj a cingár kategóriából az "edzettbe" (ami még nem a kigyúrt, de az átlag csaj bőven boldog vele)


bár énsem vagyok brad pitt, a személyiségemmel rengeteg csajt sikerült elcsábítanom, sokszor akaratlanul. 1. szabály: önbizalom. a nők látják ha egy lagymatag lúzer vagy, és az minden rusnya arcnál jobban taszítja őket. Míg ha egy vicces, nyitott, jófej alak vagy, kevésbé attraktív kinézettel is átlag felett érvényesülhetsz


illetve talán a nőideáloddal van a baj. ha nem vagy elég jó a topmodell csajokhoz, nem is érdemes álmodozni róluk. viszont rengeteg aranyos átlagos lány van aki rengeteget megadna egy odaadó csávóért.

2015. dec. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Első, onbizalmam van csak ahogy írtam nem várom el így senkitől.

# 3. Éppen nem minden vagy semmi, de ha 18 évesen még senki nem sikerült semmilyen formába akkor nem gondolod, hogy bajok vannak? Külonleges lány a számomra pedig már volt mégis itt vagyok egyedül ugyanígy lesz 10 év múlva is, lesz külonleges lány meg leszek én.

# 4- Téged őszintén szívből sajnállak ha te úgy gondolod, hogy nem vagy rá képes akkor ne add fel.

# 5- Akkor pacsi, csak nehogy megszokd egyedül.

# 6- Hülye leszek ha csajokért kezdek el kondizni, ha úgy érzem még sportosabb akarok lenni elkezdem csakis magamért. Ha te a személyiségeddel varázsolod el a lányokat orülj neki te ilyen vagy én nem. A nő ideál pedig egy baromság, ha nekem az a lány tetszik aki tetszik akkor az, nemhogy kényszerből lennék együtt valakivel mert nekem csak az a kategóriám.

2015. dec. 23. 15:03
 8/15 babóca14 válasza:
100%

Szerintem ne add fel. En soha nem kulso alapjan kedvelek meg valakit, es igazad van, azert ne kondizz, hogy csajt szerezz.. Kondizz magadert. Biztos van olyan lany akinek tetszel igy is. Ha sajat magadat nem tudod szeretni, ne vard el masoktol se:)


16/L

2016. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem nem jelent semmit. Ha 35 lennél, soha nem szóltál volna egy lányhoz sem és szűz lennél akkor talán baj lenne. Nem mindenki kezdi 15 évesen. Légy türelemmel. Egyébként is te is tudsz tenni azért hogy legyen barátnőd. Ha nem vagy elégedett magaddal változtass. Nem pont plasztikai műtétekre gondolok stb hanem mondjuk frissíthetnéd a ruhatáradat (én szeretem ha egy fiú ízlésesen öltözködik), gyúrhatnál, határ a csillagos ég. Ne várd a sült galambot hanem menj elé.
2016. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így érzem magamat. Volt egy lány, akinek szerintem én is bejöttem és ő is tetszett nekem. Egy jó ideje nem beszélhetünk, de még mindig szeretem. Mások szerint jó alkatom van és jó képű is vagyok, szerintem meg egyik utolsó utáni csávó vagyok a világon :D Nekem sem volt még kapcsolatom, pedig nemsokára már 20 éves leszek. Elvileg a csajok szeretik a művész srácokat és az izmosakat is. Szoktam kondizni, meg zenélek és írok, mégsem lesz egy hamar kapcsolatom. Szóval pacsi neked, kérdező :'D
2016. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!