Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások is vannak így vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is vannak így vagy csak én? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, nem egy jóképű álompasi és ezért beletörődtem abba, hogy én egyedül leszek mindig mert ha nem születtem olyannak, akiért minden lány odavan akkor nem is érdemlek senkit vagy nem is várom el senkitől, hogy szeressen, nekem ez jutott. Más is érez így?

2015. dec. 14. 18:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló van benne valamit amit mondasz.

10-es ezeket mindet megtettem/teszem de szerintem ha ugyanabba kozosségbe vagyok akkor nem számít, hogy megváltoztattam ezt azt.

Utolsó téged pedig nem értelek ha jól nézel ki mire ez a remete élet? Pacsi :D

2016. febr. 21. 14:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.Sok ember érez ilyet csak nem mondják ki.
2016. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Régen én is így éreztem, de ugyan már, kezdeményezz a lányoknál, mi bajod lehet tőle? Max. visszautasítanak páran, nem vesztesz semmit, csak nyerhetsz vele

16l

2016. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A visszautasítás az amitől rettegek, es minden okom megvan ra. A lányok levegőnek néznek, nincsenek jelek így nem próbálkozok senkinél, ha átélnék visszautasításokat olyanoktól akik nekem tetszenek szerintem az élettől is elmenne a kedvem.
2016. okt. 8. 20:18
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Hát én is hasonlóképp érzek, de azért nem egészen így. Az én személyiségem nagyon az introvertált felé húz, ebből következik hogy elég nehezen ismerkedem és egy 10 perc után én már levonom a következtetést az emberekről, utálok emberek közé menni, mivel nagyon hamar lefárasztanak, utálok emberek közt lenni, mert nem találok velük közös témát és gyűlölöm a small talk -ot. Na már most, bármikor tudnék szerezni egy barátnőt, de ha nem találok olyat, akire nekem szükségem lenne és úgy érezném hogy kiegészítenénk egymást, akkor egyszerűen nem kell. Megvagyok egyedül is bőven, sőt szeretek egyedül lenni. A legtöbb kapcsolatomat az introvertáltságom vágja tönkre, mivel nekem iskola után már semmi kedvem sincs másokkal foglalkozni. Az előző barátnőm pedig mindig avval nyaggatott hogy jajj, hívj már fel, jajj, maradj már velem, jajj gyere már ide meg oda ... Ebbe bele tudtam volna őrülni. Valószínűleg úgy gondolta hogy elhanyagolom és hogy nem érdekel, de a legtöbb esetben egyszerűen arról volt szó, hogy az iskola már leszívta minden energiám, és nekem szükségem van a magányra ahhoz, hogy fel tudjak töltődni. A másik kellemetlen hátulütője ennek az egésznek, hogy nagyon rosszul kommunikálok és nagyon kevés témát találtam, ami közös pont lehetett volna számunkra. Ő túl egyszerű volt, túl átlagos és nem volt benne meg a megfelelő mennyiségű tudás, tudásszomj és tájékozottság ami ahhoz kellett volna hogy jól el tudjunk beszélgetni olyan témákról, ami mindkettőnket érdekelt. Szóval igen, én úgy vagyok vele hogy várok. Nem kell egy olyan barátnő se, akiről tudom hogy ugyanez a dolog megölné a kapcsolatunkat. :)
2016. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!