Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg könnyebb az élet ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg könnyebb az élet ha lány vagy?

Figyelt kérdés
Sokszor megkaptam már hogy jó de te lány vagy.... de miben más ember-ember nem?? Vagy tényleg könnyebb az élet csajként??

2016. jún. 17. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%
Szülnötök kell...legrosszabb esetben megvan egy nap alatt. Namármost a férfi meg egész életében dolgozik, hogy eltartsa a gyereket akit ti megszültök :D Legalábbis a klasszikus családban :)
2016. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
#12: na, igen, az ilyen elcs*szett, szexista barmok sem igazán segítik az életünket...
2016. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Én is sokszor megkaptam...szerintem azonban fiúnak lenni könnyebb:) Bár nem tudhatjuk, se mi se a fiúk, kinek könyebb, mert "sajnos" általában az emberek egyneműek:D
2016. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
#13 Miben is kéne segítség? :)
2016. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Pártalálásban és külsőleg egyértelműen a lányok vannak ROHADT NAGY előnyben. Fiú vagy és ronda? Akkor szívtad, haver. Lány vagy és ronda? Akkor tegyél fel magadra sminket, válassz magadnak egy hajstílust ami illik hozzád, és máris lesz olyan srác aki érdeklődni fog irántad. Dagadt srác vagy? Akkor szívtad, élettelen nerd. Dagadt lány vagy? Nincs semmi gond a dagadt lányokkal, így kell elfogadni a testüket, és minden joguk megvan hozzá hogy vékony barátot keressenek maguknak. Jó testet akarsz fiúként? Kardiózz, diétázz, csinálj erőedzést, és persze legyen jó genetikád. Jó testet akarsz lányként? Ne zabálj össze minden szart, ennyi. Kicsi a melled/nincs feneked? A fiúk egy részének így is tetszeni fogsz, például nekem is tetszik a kis mell. Nagyon kicsi a farkad fiúként? Akkor készülj fel hogy egész életedben ezzel fognak cikizni és valószínűleg nem lesz normális szexuális életed soha sem. Nem megy a pasizás 18 évesen? Keress idősebbeket, kb. fél nap alatt találsz egy 26 éves fél-pedofil csávót akinek keresete van, elhalmoz mindennel és még valószínűleg jól is néz ki. Nem megy a csajozás 18 évesen? Szívtad, esetleg menj el prostihoz.



A baráti körömben szó szerint minden egyes csúnya, igénytelen, dagadt, bunkó, unalmas lánynak van barátja, akármilyen visszataszítóak külsőleg/belsőleg, találnak maguknak valakit, ráadásul az esetek 80%ában nem is tesznek érte semmit, hanem őket keresik meg facebookon/esténként kocsmákban/bulikban. Az osztályunkban egy lány sincs kiközösítve, mindegyiknek nyalják a seggét a fiúk. Tudod hogy miért van ez? Mert vaginával születtek, meg azért mert egy fiúnak milyen vagány már, ha sok lány barátja van és azokkal mutatkozik. Van legalább 15 magas,sportos,jófej haverom akik teljesen átlagosak, és kb. 2-nek van barátnője, pedig mindenfelé eljárogatnak. Áldom a világmindenséget hogy aszexuális vagyok, és külső szemlélőként nézhetem ezt az undorítóságot.

2016. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%
Jajj ez a "viszont a nők meg menstruálnak" kifogás a legszánalmasabb, te jó ég. 18 éves koromig immunhiányom volt, minden hónapban elkaptam valami szart, annyiszor szúrták fel a fülem/arcüregem hogy már úgy néz ki mindkettő felülete mint a trappista sajté. Aztán körülmetéltek, na azt nem kívánnám senkinek, szerintem megtapasztalnád hogy mi az igazi fájdalom mikor este a műtét után 1 nappal éjszakai merevedésed van, úgy hogy a farkad szét van varrva meg vágdosva. Szerintem minden egyes olyan éjszakát elcserélnél inkább egy heti hasi görcsre.
2016. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
A nővérem a családban mindent megkap, amit csak kiejt a száján. Pedig bunkó, lusta. Ha valamire megkérik a családban (házi munka), akkor egyből csak annyit mond, hogy csináljam már meg én. Persze akkor már mindenki azt mondja, hogy jó, persze (mintha természetes lenne), akkor már miért is ne én csináljam meg én AZ Ő FELADATÁT! Természetes dolog ez, hisz lány... Mindenki őt imádja, engem meg le se sz.rnak, mert LÁNY. Ő bármikor, bárhol kiverheti a hisztit, mert nem úgy van abban a pillanatban ahogy ő akarja. És ezt a szüleim hagyják... Szánalom
2016. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

Azért a gyantázás az egy elég gyenge érv volt mert pl manapság már nagyon nem divat szőrös pasinak lenni én pl kénytelen vagyok gyantáztatni mert Idézem lányoktól "fúj milyen gusztustalan és igénytelen már ha egy fiúnak szőrös a hasa meg a mellkasa" arról nem is beszélve hogy ha a hátadon is nő szőr akkor meg már el is vagy könyvelve ősembernek...

Amúgy meg annyira értelmetlen az a nemek közti háború.. "hőőő a fiúknak a könnyebb" "hőőő a lányoknak a könnyebb" Rohadtul nem könnyebb egyiknek se mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya is.

2016. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
96%

Az alkalmi kapcsolat, pártalálás, szex könnyebb JÓ KÜLSEJŰ LÁNYKÉNT. Vagyis: fiatalon, jó külsővel ezek könnyen mennek. Ráadásul a statisztika is a fiatal lányoknak kedvez, mivel a 40 év alattiak esetében a fiúk vannak többen, pl. a 20 évesek között kb. 5%-kal több a fiú, mint a lány, vagyis emiatt nem jut minden fiúnak lány.


A mai világban pedig a külső nagy előny, kidobja a melleit instagramra, és jönnek a lájkok, ha jól csinálja meg is lehet belőle élni, lásd. fitness modellek stb.


De szerintem egy csúnya fiú sokkal jobb helyzetben van, mint egy csúnya lány, mert a csúnya fiú pénzzel, jó társadalmi státusszal tud kompenzálni, és akár bármilyen nőt megkaphat, fordítva ez kevésbé igaz.


Más esetben a sok az előítélet, tanulás, munka miatt annyira azért mégsem nőnek lenni, kevesebb bért kapsz, csak azért mert nő vagy, a gyerekvállalás miatt bármikor kirúghatnak, nagyon sok a sztereotípia stb. stb.

26/f

2016. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Fiatal koromban mondtam:

Jó nektek, lányok,

mert van pinátok,

és nem kívánjátok.

Valójában sohasem szerettem volna egy percig sem nő lenni. Nekem ők tették széppé az életemet, miért akarnék a bőrükbe bújni? Szeretem én eldönteni, hogy kihez megyek oda, nehogymá' csak azzal ismerkedhessek meg, aki hajlandó engem észrevenni. Arról nem is beszélve, hogy szopáskor baromira nem mindegy, hogy a fäsz melyik végén helyezkedik el az ember.

2016. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!