Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jelenthet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelenthet valamit? 16/L

Figyelt kérdés
Nincsenek fiú barátaim, mert valamiért velük kényelmetlenűl érzem magam. Ez nem azt jelenti hogy, nem vonzódom hozzájuk csak úgy érzem hogy ők biztos nem fogadnának el. Tavaly amikor kilenvedikes lettem megismertem az új osztályból egy rocker csajt aki bent volt egy olyan animés csoportban ami rockerekkel, emokkal, sátánistákkal valamint mindenféle identitású fiatalokkal van tele. Ők eléggé közvetlenek egymással és meg van a sajátos stílusuk amiket át is ragasztanak egymásra, így a lányon keresztűl át vettem én is. Azóta sulit kellett váltanom tanulmányi okok miatt. Az új helyen megismertem egy másik csajt ebből a csoportból. Olyanok vagyunk együtt mint akik már évek óta házasok, fekszünk egymás ölében olyankor az egyik simogatja a másik hátát vagy arcát, néha bírkózunk, úgy köszönünk, hogy megöleljük egymást és ő néha nyakon harap engem. Mind ketten heterónak valljuk magunkat még akkor is ha nekem még nem, neki pedig egy pasija volt eddig (ő 18 is elmullott). A koliba mindenki azt hiszi hogy járunk és nem hiszik el hogy heterók vagyunk. Két biszex csaj is elhívott engem beszélni, hogy nekik beismerhetem, hogy vonzódom a lányokhoz mert ez nem ciki, ők is nehezen fogadták el...stb. Szerintetek igazuk van? Nekik nem tetszik hogy nem adok nekik igazat. Azt mondják, hogy akkor is biztos van bennem valami. Ez mit jelent?

2016. febr. 19. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
jelenthet bármit,én is szívesen megismernék olyan embereket :D 16/F
2016. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit értenek az alatt hogy "heteró vagy de biztos van benned valami"?
2016. febr. 19. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez kb azt jelenti, hogy tagadhatod, de bennük akkor is ott fog motoszkálni, hogy talán nem vagy teljesen heteró. :)
2016. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"heteró vagy de biztos van benned valami"


Az, hogy a viselkedésed alapján, nem vagy egyértelműen heteró, de én úgy érzem itt inkább ezzel a stílussal lesz a probléma és a társaságoddal. Ezek a emo, sátánista cuccok mindig is veszélyesek voltak, 1 lépés, hogy vagdossad is megad meg drogozz, sok példa van rá, inkább keress normális haverokat. Tudom... ők megértenek téged, és mások nem, de ez inkább a te hibád, hogy furák értenek csak meg.

2016. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tartozom a társasághoz csak ahoz az egy lányhoz akit újonnan ismertem meg.
2016. febr. 19. 18:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!