Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, szerintetek ha nem irok neki semmit akkor már ő sem fog többé?

Figyelt kérdés

Van egy barátom(fiu) (de csak interneten beszélünk) multkor volt hogy 1éve kezdtünk el beszélgetni, és pont az elötti nap 24 elött bealudtam, azaz nem voltam fent 0:00kor (mi együtt szoktuk azt megvárni) de már az elötte lévő este is véletlen bealudtam. De tényleg nem tehettem rola mert hát fáradt voltam bármennyire is fent akartam volna maradni. Na és multkor azon a napon miután reggel felkeltem, rögtön írtam neki hogy sajnálom hogy bealudtam (am meg sokszor elő fordult már) Erre ő tök flegma volt egész nap, bármit írtam neki ő csak flegmán 1szoval válaszolt. Aznap én kicsit lehet hogy durván kiosztottam, de csak az igazat írtam le, erre azt ő megnézte de azóta sem írt vissza és ez volt több mint 1hete és mi ha össze is vesztünk valamin, 3napnál többet soha nem voltunk rosszba mindig kibékültünk és én most nem tudom mit csináljak, hisz ő volt velem a flegma, nem kérhetek ezért én bocsánatot de én meg nem birom hogy nem ír. mit tegyek?

L/14



2016. jún. 2. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a jelentősége az éjfél megvárásának a "kapcsolatotokban". Valamiért biztos fontos és besértődött a kölyök...de megérthetné, hogy néha elfárad az ember és bealszik, ha ezt nem képes felfogni akkor meg tényleg kölyök

Egyébként meg ha fontos vagy neki úgyis írni fog

2016. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hiányzol neki akkor írni fog, viszont az éjfél kicsit húzós főleg ha suliba jársz. Két lehetőség van, azért nem ír mert már nem érdekled, vagy azért mert szeret benned valamit, van olyan embertípus aki emiatt kicsit féltékeny lesz. Ha szólsz neki előre hogy nem tudsz maradni akkor pedig nem értem milyen gondja lehet.
2016. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindkettőtöknek:)
2016. jún. 19. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!