Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az újévi fogadalmam: megfogado...

Az újévi fogadalmam: megfogadom, hogy többé semmit se fogadok meg, mert amihez már fogadkozni kell azt rég megette a fene. Ki mit szól ehhez?

Figyelt kérdés

Csak röhögök a csomó idiótán, akik megfogadják az új évebn minden nap sport, leteszem a cigit stb astb és úgyis mindig az a vége... tudjuk mi.

mert amihez már fogadalom kell, az már eleve veszett ügy, ezt mindenki tudja, de főleg a fogadalmat tevő.


Ha valaki le akarja tenni a cigit pl: tegye le! Ne újévkor meg ne fogadalommal: itt és most. Megteheti, de nem tezsi, és miért nem: mert tudja úgyse fog menni. mert ha menne, már meg is tette volna.

ennyi.


2013. dec. 30. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább véleményleírás volt, mint kérdés. Egyébként egyetértek veled.
2013. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megfogadom hogy kitalálom mit fogadjak meg.
2013. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs kivel beszélgetned, hogy ide írod ki a véleményedet? A vélemény tudod olyan mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.
2013. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért fáj az neked,hogy más mit akar megfogadni? az újévre,ezek szerint mégis csak érdekel,ha ennyire felizgat mentálisan a téma...
2013. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát hogyne érdekelne! magam is X újévi fogadalmon vagyok túl amely fogadalmakból soha nem lett semmi.

természetesen mondhatni hiszen amikor megfogadtam már akkor tudtam hogy úgyse lesz belőle semmi.


csak én eljutottam oda hogy ezt ésszel be is lássam, és nem hazudok. legalább saját magamnak nem. mert másnak igen miként mindenki.

másnak is ajánlanám ezt az utat.



az újévre,ezek szerint mégis csak érdekel,

2013. dec. 30. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogadsz, hogy mostani fogadalmadból se lesz semmi? :P
2013. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!