Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
van egy nagyon kedvs fiú, de én ettől függetlenül csak barátként tudok rá tekinteni. egész sokat beszélünk és most mondta h találkozzunk. és én attól tartok hogy megpróbál úgy közelebb kerülni hozzám. hogy mondjam meg neki azt hogy nem érzek iránta semmit, de úgy hogy ne bántsam meg?

2016. jún. 2. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el vele talalkozni

Neked se lesz rosszabb

Aztan lehet ott megkedveled.

Adj neki egy eselyt, hat kuzdeni pribal erted:)

2016. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is megérne egy próbát.

De ha nem szeretnél től semmit, akkor valami olyasmit mondj pl "nagyon kedves srác vagy, de én nem érzek többet barátságnál, csak barátként tudok rád gondolni"

2016. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
minél hamarabb tudasd vele, nagyon rossz érzés tud lenni az ilyen. Szerintem ne is adj esélyt neki ha te nem akarsz tőle semmit, ez miért változna?
2016. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod megbántani, akkor ne mondd sehogy.

Tapasztalatból mondom, hogy sokkal kegyelmesebb megoldás, ha csak apró jelekkel kimutatod, hogy részedről csak barátság a dolog.

Ne flörtölj vele, ne találkozzatok sokat, ne legyetek kettesben, ne nézz a szemébe, próbálj finoman hárítani, ha udvarolna, ne is vedd komolyan.

De még te sem lehetsz biztos benne, hogy bármit akar tőled, így hülyén jönne ki, ha letámadnád, hogy bocsi de nem érdekelsz.

Rá fog jönni magától is, ha nem kelleted magad neki. Akkor majd szépen belenyugszik, rájön, hogy úgysem ment volna, és nem te vagy az igazi. Ennyi. Nem kell ehhez a képébe vágni semmit.

2016. jún. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb érzés, ha valakit elhívok, és rögtön leolt azzal, hogy nem tetszem neki egyáltalán és nem lehet köztünk semmi. Ezzel mind a ketten kínos helyzetbe kerülünk és valószínűleg többet szóba sem bírunk állni egymással, mert ő fél, hogy még mindig tetszik, én meg szégyellem magam előtte, mert lepattintott. Vagy épp el is mérgesedik a dolog.
2016. jún. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt most barátságról van szó, és nem ismerkedésről, ezért nem szabad neki mondanod semmit. Rá fog jönni magától is. Ha meg pár hétig oda lesz érted, hát hadd legyen. Természetes dolog. Mindenki kibírja.
2016. jún. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy mindenki értse egy bulin ismerkedtünk meg ott sokat beszélgettünk aztán facen is elkezdett irogatni és szerintem elég sokat utalgat. Én összesen egyszer írtam neki magamtól és akkor is azért h megkérdezzek tőle valamit ehhez képest 2 naponta beszélünk. Meg én se azzal akarom kezdeni h lepattintom... Csak ha olyanra kerülne a sor hogy egyértelmüen kimutatja vagy megmondja. Mert amúgy meg nagyon birom jófej és még azt is eltudom képzelni h tök jó haverok leszunk, de ennél többet nem.
2016. jún. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!